הסוד האפל של משפחת מור

משפחת מור נהגה להציג עצמה לכל אורך המשפט המתוקשר כמשפחה "נורמטיבית" שמערכת המשפט מתנכלת אליה. כעת מתגלים לראשונה פרטים אפלים באשר לאותה המשפחה, אחיו של מור, כירופרקט בן 48, הורשע לפני כ-5 שנים בביצוע עבירות מין חמורות בילדה בת 7

משפחת מור "הנורמטיבית" (חדשות 2)

במשך חודשי המשפט הארוכים זעקו בני משפחת מור כי בית המשפט מתנכל אליהם בעקבות קירבתו של ההרוג בתאונה לבכירי מערכת המשפט. הקריאות בבית המשפט כי מדובר במשפחה נורמטיבית היו דבר שבשגרה. כעת מפרסם העיתון "ידיעות אחרונות" כי אחיו של מור הורשע בעבר בגין ביצוע עבירות מין חמורות בילדה בת 7.

טל מור הורשע לא מכבר בדריסתו ובהפקרתו של שניאור חשין ז"ל ונידון ל12 שנות מאסר. מור והוריו נהגו להתייצב בבית המשפט כשהם לבושים בחולצות שהוכנו במיוחד ועליהן תמונות של בני משפחת מור. אביו של הדורס, איציק מור, נהג לזעוק במהלך המשפט כי מדובר במשפחה "נורמטיבית" לחלוטין וכי נגרם לה עוול בגלל קרבתו של שניאור חשין ז"ל לבכירי מערכת המשפט.

למרות שגם טיעוני ההגנה היו כי משפחת מור היא משפחה רגילה לחלוטין לא כל הקלפים נחשפו בסיפור חייו של טל מור. כעת מסתבר כי משפחת מור אינה זרה לדיונים בבתי משפט משום שאחיו הבכור, זוהר בן ה-48, הורשע לפני חמש שנים בביצוע עבירות מין בקטינה.

זוהר מור דוקטור לכירופרקטיקה, נידון לשנה וחצי מאסר בפועל לאחר שהורשע בביצוע מעשים מגונים בילדה בת 7, האח המסתורי הודה במעשים רק לאחר עדות הקטינה בבית המשפט.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק