הקרב הבא של ברק: על 420 שקלים

דיירי מגדלי היוקרה "אקירוב" יוצאים למערכה נגד העלת הארנונה. לאחרונה עתרו התושבים המודאגים והאמידים לבית המשפט המחוזי בתל אביב בעקבות דירשת העירייה כי ישלמו 420 ש"ח נופסים בכל שנה עבור שירותי הספא והבריכה מהם הם נהנים במהלך השנה. למרבה ההפתעה גם שמו של שר הביטחון נמצא בין העותרים

הקרב על 420 ש"ח (חדשות 2)

דיירי מגדלי אקירוב היוקרתיים ששווי דירותיהם מגיע לעיתים לעשרות מיליוני שקלים יוצאים למערכה נגד עיריית תל אביב. העילה ליציאה לקרב - תשלום בסך 420 שקלים נוספים אותו הם נדרשים לשלם בגין חישוב שטחים משותפים לתשלום הארנונה. בין החתומים על העתירה גם שר הביטחון אהוד ברק ורעייתו נילי פריאל, כך מפרסם היום העיתון "מעריב".

עשרות מדיירי המגדלים התל אביבים עתרו לאחרונה לבית המשפט המחוזי בתל אביב בדרישה לבטל את תוספת הארנונה אותה הם נדרשים לשלם. התשלום המבוקש שמתחלק בין דיירי שלושת המגדלים הוא עבור שטחים המוגדרים כמשותפים ובניהם מועדון הבריאות, בריכת השחייה, מכון הכושר והספא היוקרתי הנמצאים במתחם.

גורמים בעיריית תל אביב מסרו כי מדובר למעשה בחיוב נוסף של שישה מ"ר לכל דייר שאותו יצטרכו לשלם תושבי המגדלים רטרואקטיבית עבור משך הזמן בו הם מתגוררים במקום.

בין דיירי הבניין החתומים על העתירה נמצאים מיטב עשירי ישראל ובניהם גם שר הביטחון אהוד ברק, שרק לפני כחודשיים פורסם במגזין "פורבס הישראלי" כי הונו מוערך בכ-70 מיליון שקלים ושווי דירתו הרקיע לכ-20 מיליון שקלים. מלשכתו של ברק נמסר ל"מעריב" כי השר לא פנה באופן אישי אל עיריית תל אביב בנושא הארנונה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק