נהג מונית עבר ברמזור אדום ונפגע מרכבת חולפת

תאונה לילית בלוד: נהג מונית בשנות ה-50 לחייו נפצע באורח קשה מפגיעת רכבת, זאת לאחר שככל הנראה ניסה "לגנוב" את המחסום. נוסע נוסף שהיה עמו נפצע באורח קל בלבד. למרבה המזל, הרכבת היתה בתנועה איטית וללא נוסעים, ובכך נמנע אסון כבד. המשטרה פתחה בחקירה

תאונה לילית בין רכבת למכונית פרטית בשכונת הרכבת שבלוד: נהג מונית שניסה ככל הנראה "לגנוב את המחסום" נפגע מרכבת שחלפה במקום. מצבו מוגדר קשה, ונוסע שהיה עמו נפצע באורח קל.

התאונה הקשה התרחשה קצת לפני השעה 23:00. נהג מונית בשנות ה-50 לחייו, שנסע בשכונת הרכבת בלוד יחד עם נוסע נוסף, נפגע בעוצמה מהרכבת. כוחות גדולים של משטרה ומד"א הוזעקו למקום, ופינו את הפצועים לבית החולים "אסף הרופא". נהג המונית נפצע באורח קשה ופונה כשהוא הכרה עם פגיעות בבית החזה ובגפיים, הנוסע שהיה עמו מוגדר פצוע קל בלבד.

המשטרה סגרה את הזירה וחוקרת בשלב הזה מה בדיוק גרם לתאונה. מחקירה ראשונית עולה כי נהג המונית ניסה ככל הנראה "לגנוב את הפסים", כלומר לעבור באור אדום. אפשרות אחרת שנבדקת היא שהנהג איבד שליטה על הרכב והחליק, אולם מה שברור הוא שהנהג לא הצליח לחלוף על הפסים לפני הגעת הרכבת, והקטר פגע ברכבו והעיף אותו למרחק של כמה מטרים.

ברכבת ישראל ביקשו להדגיש כי לא מדובר במפגש כביש-מסילה רגיל. מדובר במתחם של הרכבת, ממש ליד המוסך ובתאונה שהתרחשה במהירות נמוכה יחסית של שני כלי הרכב. למרבה המזל, הרכבת בדיוק הגיעה כדי לסיים את היום, ולא היו עליה נוסעים, ובכך נמנע אסון כבד הרבה יותר.

רק לפני חודשיים נפצעה נהגת כשניסתה לעבור באור אדום, לאחר ירידת הרכבת במחסום של הרכבת בלוד. רק בנס נפצעה אז הנהגת באורח קל עד בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת