שוב: צינור מים התפוצץ - דרך נמיר נסגרה

התנועה באחד הצירים העמוסים בישראל שותקה אחה"צ בשל תקלה בצינור, זאת בפעם השנייה בתוך כחודשיים. המשטרה חסמה למעבר כלי רכב את הקטע מדרום לצפון שבין שדרות שאול המלך לבין רחוב פנקס. עיריית ת"א: "אספקת המים לא נפגעה"

בפעם השנייה בתוך פחות מחודשיים, גורם פיצוץ צינור מים לשיתוק התנועה העמוסה ממילא בדרך נמיר שבתל אביב.

הכביש, הנחשב לאחד הצירים העמוסים בתל אביב ובמדינה כולה, נסגר כליל למעבר כלי רכב מדרום לצפון בקטע שבין שדרות שאול המלך לבין רחוב פנקס. במקום משתרכים עומסי תנועה כבדים, ושוטרי תנועה פועלים להכוונת התנועה באזור.

בעיריית תל אביב-יפו מסרו כי "הצירים החוצים את דרך נמיר (שאול המלך, ארלוזורוב, ז'בוטינסקי וההלכה) פתוחים לתנועה. אספקת המים לא נפגעה. צוותי תאגיד המים 'מי אביבים' נמצאים במקום על מנת לאמוד את הנזקים ולתקנם".

בתאגיד המים העירוני מסרו כי התקלה מהיום התרחש "בצינור קטן יותר מזה שהתפוצץ בפעם הקודמת. אין השפעה על אספקת המים לסביבת העיר. אנשי החברה חופרים כעת ומגיעים למקור הפיצוץ עצמו, ואז יידעו כמה זמן ייקח לטפל באירוע".

בפעם הקודמת: יממה של פקקי ענק בגלל הפיצוץ

בסוף נובמבר האחרון התפוצץ צינור מים מרכזי בדרך נמיר וגרם לשקיעת הכביש. שני אוטובוסים נקלעו לזרם המים האדיר ונלכדו גם הם.

במשך כמה שעות הורגשו שיבושים קשים באספקת המים לתושבי צפון העיר, אך זו כבר שבה לסדרה. צוותים גדולים של תאגיד המים בסיוע צוותי העירייה פעלו שם, ובמשך יממה - היה סגור האזור לתנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת