כפר תבור: נהג דרס ופצע בני 10 שחצו במעבר חצייה

ילדה בת 10 נפצעה אנוש וחברה נפצע קשה כשרכב פגע בהם בזמן שחצו במעבר חצייה בכפר תבור. צוותי מד"א שהוזעקו למקום ביצעו החייאה בילדה. השניים פונו במסוק לבית החולים. הנהג עוכב לחקירה

ילדה בת 10 נפצעה אנוש. ארכיון (רויטרס)

תאונת דרכים קשה בצפון: רכב שנסע בכפר תבור פגע בעוצמה בשני ילדים בני 10 שחצו את הכביש במעבר חצייה. הם פונו במצב אנוש וקשה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי ילד וילדה שחצו את הכביש במעבר חצייה נפגעו מרכב נוסע. טרם ברור אם הנהג הבחין בהם על הכביש. כוחות משטרה שהוזעקו למקום עיכבו את הנהג לחקירה בניסיון לגלות את נסיבות המקרה.

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ביצעו פעולות החייאה בילדה שנפצעה באורח אנוש, והעניקו טיפול ראשוני לילד שמצבו מוגדר קשה. לאחר מכן הם פונו בעזרת מסוק לבית החולים.

אתמול: תאונת "פגע וברח" בפתח תקווה

תאונת "פגע וברח" אירעה אתמול בפתח תקווה. רכב פגע בסבתא, בתה ושתי נכדותיה שחצו את הכביש במעבר חצייה בעיר. המכונית הפוגעת נמלטה מהמקום. צוות מד"א ירקון פינה את ארבעתן כשהן פצועות במצב קל לבית החולים בילינסון בעיר.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הרכב פגע בארבע בזמן שחצו את הכביש במעבר חצייה בפינת הרחובות גורדון ועין גנים. המכונית, מיהרה להימלט מהמקום והמשטרה החלה בסריקות נרחבות באזור בניסיון לאתר את הנהג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת