הערב: הפגנת ענק בי-ם נגד "הדרת חרדים"

אתמול, טרם כניסת השבת, הושלמה תלייתם של הפשקווילים הקוראים להפגנת הענק בכיכר השבת בירושלים נגד מה שמכנים מארגניה "העליהום התקשורתי" על הציבור החרדי. אלפים צפויים להגיע להפגנה בשעות הערב, ולמחות נגד "הדרת חרדים". "סמל המאבק", שלמה פוקס, הנאשם בהטרדה מינית של חיילת אותה כינה "פרוצה", שוחרר אתמול ממעצר

בכיכר השבת בירושלים נתלו כבר אמש הפשקווילים הקוראים לציבור החרדי לבוא בהמוניו להפגנת המחאה נגד מה שהם מכנים "הדרת חרדים". אלפי בני אדם צפויים ליטול חלק בהפגנה, והמשטרה כבר נערכת בכוננות מוגברת לקראת האירוע, על מנת שלא ייצא משליטה. ההפגנה, לדברי המארגנים, צפויה להיפתח בסביבות השעה 19:30 הערב.

אתמול שוחרר ממעצר מי שהפך להיות סמל המאבק של החרדים הקיצוניים, שלמה פוקס. הוא האיש שהתעמת עם החיילת דורון מטלון, ואשר על פי כתב האישום שהוגש נגדו כינה אותה "פרוצה" עם עלייתה לאוטובוס.  

"התקשורת נגדנו"

פוקס דיבר אתמול עם חדשות 2 על ספסל הנאשמים לראשונה מאז נעצר, והעביר ביקורת קשה על מערכת המשפט והתקשורת החילונית. "יש התנהלות מגמתית נגד הציבור החרדי. אני מותקף בגלל שאני חרדי, היה פה ניפוח על דברים שלא היו ולא נבראו", אמר פוקס, שטוען כי החיילת היא זו שגרמה לעימות המילולי בין השניים. פוקס שוחרר לביתו, כשהערב הגיעו עשרות חרדים לתפילת ערבית מול ביתו במטרה לתמוך בו.

"התקשורת החילונית פועלת נגדנו, מנסה להדיר את צעדינו ואנחנו נעצור את התהליך הזה אחת ולתמיד", הבטיח. על פי ההערכות, צפויים להגיע מחר אלפים מבני העדה החרדית להפגנה בירושלים. גורמים במשטרה הוסיפו כי ימשיכו לטפל בחומרה בכל תלונה של אישה על הדרת נשים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת