חבריה של לי קטעו מופע של זמר צרפתי

3 חודשים עברו מאז ברחו החשודים בדריסת לי זיתוני בתאונת הפגע וברח בת"א. בניסיון נוסף להביא להסגרתם, הגיעו אמש חבריה של לי למופע של הזמר הצרפתי המוכר פטריק ברואל בת"א והפגינו במקום. למרות שקטעו את המופע, הם זכו לתמיכה מפתיעה מהזמר, שאף הקדיש ללי את אחד השירים בהדרן

חבריה של לי מפגינים, אמש (חדשות 2)

חבריה של לי זיתוני ז"ל, שנהרגה בתאונת פגע וברח בתל אביב לפני כשלושה חודשים, מנצלים כל הזדמנות כדי לקדם את הסגרת שני החשודים בדריסתה, שנמלטו לצרפת. אמש הם קטעו את הופעתו של הזמר הצרפתי המוכר פטריק ברואל, ששר בפני כאלפיים איש, רובם יהודים צרפתים ותיירים מצרפת.

חבריה של לי הגיעו למופע, שנערך באולם סמולרש באוניברסיטת תל אביב, עם שלטים עליהם נכתב באנגלית וצרפתית "צדק בשביל לי". פעילים אחרים הניפו את ידיהם, שנצבעו בצבע אדום, וקראו להסגיר את הדורסים שידיהם מגואלות בדמה של לי.

למרות שמאבטחי המופע הוציאו את פעילי מטה המאבק מהאולם, הזמר המוכר ביקש לפגוש אותם מאחורי הקלעים. ברואל הביע בפני חברי המטה את ההזדהות במאבק ואף אמר שיש בכוונתו להצטרף למאבק. כשחזר לבמה, הוא הקדיש את אחד משירי ההדרן לזכרה של לי ז"ל.

לי זיתוני ז"ל (חדשות 2)

במטה מסבירים שימשיכו לפעול נגד אינטרסים או סמלים צרפתיים עד ששני הדורסים יועמדו לדין וישבו מאחורי סורג ובריח. סנגורי החשודים יקיימו היום מסיבת עיתונאים בפריז, שם שוהים שני החשודים בדריסה מאז נמלטו מהארץ בספטמבר האחרון. במסיבת העיתונאים הם צפויים למסור לראשונה התייחסות פומבית של החשודים לתאונה הקטלנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת