צפו: התנגשות בין אופנוענים בקרקס

משפחות רבות שהגיעו לאור יהודה על מנת לצפות במופע חגיגי לחנוכה היו עדות לתאונה מצערת ויוצאת דופן. במהלך תעלול לקראת סוף ההופעה התנגשו זה בזה שני אופנוענים בעוצמה ונפלו ארצה - לעיני הצופים ההמומים. אחד מהם נפגע בידו. "אמהות צרחו ותינוקות בכו", סיפר אחד מהם. כך זה נראה

מופע חנוכה חגיגי באור יהודה הסתיים היום בתאונה יוצאת דופן, לאחר שבמהלך ההופעה של קרקס מדראנו התנגשו זה בזה שני אופנוענים מול מאות צופים מבוהלים.

בחלק השני של ההופעה נכנסו שני אופנוענים לכלוב מתכת עגול. תחילה הכול הלך כשורה, אך לפתע, כך על פי עדויות הצופים, התנגש אחד מהם בחברו והשניים נפלו מכלי הרכב. אחד האופנוענים פונה לבית החולים תל השומר לאחר שהתלונן על כאבים בידו.

"המנחה צעק: 'חובשים, חובשים'", סיפר יגל שולמן בן ה-11.5 מגבעת שמואל לחדשות 2 באינטרנט. "בהתחלה לא הבנו מה קורה, אבל אז הרחנו ריח נוראי של דלק וכולם יצאו החוצה מהר".

לדברי יגל, כתוצאה מהתאונה פרצה המולה בקהל. "היו מלא אמהות שצרחו ותינוקות בכו", תיאר. "היו שם מאות ילדים. הם נפלו ואז מיד צרחו לכולם לצאת".

רוכבי האופנועים, בני 20, נפצעו בגפיים ובאגן. ממד"א נמסר כי שניהם טופלו במקום עם פציעות קלות והתפנו לבית החולים תל השומר להמשך טיפול.

"ענף מסוכן"

"תקלה באחד האופנוענים גרמה להיתקלות בין השניים", סיפר מאיר טורנר, מנהל המופע. לדבריו, לא מדובר בפעם הראשונה בה מתרחשת תאונה מסוג זה. "זה ענף מסוכן ותעלול לא קל", מסביר מאיר.

בהפקת האירוע מדגישים כי בשום שלב לא נשקפה סכנה לקהל כיוון שאין מגע בין הצדדים. "לא הייתה סיבה לבהלה", אומרים שם. "ביקשנו סליחה מהקהל על כך שנאלצנו לקצר מעט את המופע, שכן מדובר היה בתעלול האחרון והוא התפנה".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת