הולך רגל בן 30 נדרס ונהרג בצפון

הולך רגל כבן 30 נהרג כתוצאה מפגיעת רכב סמוך למג'דל כרום בצפון. שני הנוסעים ברכב הפוגע נפצעו קל ופונו לבית החולים. בוחני תנועה נמצאים בדרכם למקום והמשטרה פתחה בחקירה. פרמדיק מד"א בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "הוא נזרק לצד השני של הכביש"

"היה שרוע על הכביש" (חדשות 2)

רכב פרטי מסוג "טויוטה" שנסע בכביש כרמיאל-עכו דרס והרג במקום הולך רגל כבן 30. שני בני אדם שהיו בתוך הרכב הפוגע נפצעו קל כתוצאה מהפגיעה ופונו על ידי אמבולנס מד"א לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בנהריה.מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי בן ה-30 שנהרג התפרץ מסיבה לא ידועה לכביש. מהמשטרה נמסר כי לא היו מסמכים על האדם שנהרג ותהליכי הזיהוי נמשכים.

גיל בורבט, פרמדיק מד"א אשר, שהגיע למקום האירוע סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על מה שאירע. "ראיתי הולך רגל שרוע על הכביש ללא נשימה וללא דופק", סיפר בורבט שהיה מהראשונים להגיע למקום. "הוא נזרק לצד השני של הכביש, הרכב היה בכלל בצד אחר". בורבט הוסיף כי התאונה התרחשה בכביש שחצה בין בתים במג'דל כרום.

האירוע התרחש סמוך לשעה 05:30 בכביש 85. טרם ידועה סיבת התאונה והמשטרה פתחה בחקירה. מהמשטרה נמסר כי צוות בוחני תנועה נמצאים בדרכם למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת