אישה נספתה בדליקה בדירתה ברמת-גן

טרגדיה ברמת-גן: אישה בת 61 מתה בדליקה שפרצה אמש בדירתה ברחוב משמר הירדן בעיר. כוחות הכיבוי מצאו את גופתה בסריקות שנערכו לאחר כיבוי האש. מהמשטרה נמסר כי אין חשד לפלילים; הבוקר פרצה דליקה בבית אבות בעכו – חמישה קשישים נפגעו קל; מוקדם יותר הלילה נפצע צעיר בן 20 פצעים קשים בפיצוץ מיכל גז בבניין בחיפה

אישה נספתה בדליקה בדירה. ארכיון (חדשות 2)

אישה בת 61 נספתה אמש בדליקה בדירתה ברמת-גן. האישה נמצאה ללא רוח חיים במהלך סריקה של כוחות הכיבוי לאחר שהשתלטו על האש. מהמשטרה נמסר כי אין חשד לפלילים.

הדליקה פרצה בדירה בקומה השנייה של בניין מגורים ברחוב משמר הירדן ברמת-גן. כוחות כיבוי אש שהגיעו למקום הצליחו להשתלט על השריפה. בסריקות שנעשו בדירה לאחר כיבוי האש נמצאה האישה כשהיא ללא רוח חיים. צוות מד"א שנכח במקום נאלץ לקבוע את מותה.

האישה התגוררה בדירתה ברמת-גן ביחד עם בנה, שלא שהה בדירה בשעת האירוע. מהמשטרה נמסר כי הדליקה היא ככל הנראה תוצאה של תאונה וכי בשלב זה אין חשד לפלילים.

הבוקר: שריפה בבית אבות בעכו

שריפה נוספת פרצה הבוקר, סמוך לשעה 06:30, בקומה השביעית של "בית ליליאן" - בית אבות ברחוב האירוסים בעכו. מכבי האש הכריזו על נוהל "מכת-אש" ושמונה צוותים בצירוף מנוף גבהים נשלחו לזירה.

מדובר כבאות גליל מערבי יגאל בן-אבו נמסר לחדשות 2 באינטרנט שהושגה שליטה מוחלטת באש תוך זמן קצר. בתום סריקה שנערכה בבניין הוצאו ממנו חמישה קשישים, שנפגעו קל משאיפת עשן ופונו לקבלת טיפול רפואי. "מוקד האש היה באחד מחדרי הדיירים במבנה. הקומה הייתה אפופת עשן", סיפר בן-אבו והוסיף כי הנסיבות לפרוץ הדליקה נבדקות בשעה זו.

הערב: פצוע קשה מפיצוץ צינור גז בחיפה

מוקדם יותר הלילה נפצע צעיר בן 20 פצעים קשים מפיצוץ מיכל גז בבניין ברחוב יד לבנים בחיפה. הצעיר פונה לבית החולים רמב"ם בעיר כשהוא מחוסר הכרה וסובל מכוויות בחלקים רבים של גופו. צוותי כיבוי אש פינו את הבניין מיושביו והחלו בחקירת נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת