הכירו: הטייוואנים שמאוהבים בישראל

חברי קהילה סודית מטייוואן השתלטו בשבועות האחרונים על רמת גן. הם שכרו עשרות חדרים במלון כפר המכבייה ובאמצעות שלושה צינורות מתכת, שמעלים עשן, הם מתכוונים להביא מרפא לכל בעיות עם ישראל

כמה פעמים בשנה, מגיעה לישראל כת מוזרה מטייוואן, ששמה לה למטרה להביא מזור לעם היהודי. חסידיו של מאסטר הכת אוהבים את ישראל כל כך, שהם באים על חשבונם ועל חשבון זמנם הפרטי, ומציעים לכל יהודי שחפץ בכך טיפול אלטרנטיבי בחינם.

הטיפול, שפותח על ידי מנהיג הכת, מאסטר לי מיועד לריפוי יהודים, ופותח מתוך "אהבתו חסרת התנאים של מאסטר", לדבריהם. המטופל מגיע, עובר אבחון מיוחד באמצעות הידיים ומזוהים האזורים הבעייתיים שלו. לאחר מכן, מעבירים על גופו מתקן משונה, המורכב משלושה צינורות מתכת בתוכם בוערת קטורת.

לכת, המונה 1,000 חברים, קוראים "אהבת ישראל בטייוואן". חברי הכת הם חובבי יהודים מובהקים. חלקם מדברים מעט עברית וכולם יודעים לשיר שירים כגון "הבה נגילה" ואפילו את "התקווה". הכת פועלת מתוך אמונה שיש לעזור ל"עם הנבחר", ובתמורה יקבלו גמול בחייהם שלהם.

ביקורם האחרון בארץ כבר נגמר, אך באפריל הם ישובו. חברי "אהבת ישראל בטייוואן" יעניקו ליהודים, ורק ליהודים, טיפול מסור במשך כל שהותם כאן, ויקבלו רק יום חופש אחד בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת