ההורים ירדו, הילדים נתקעו ברכבת

קבוצה של ילדים והורים שחזרו מפסטיבל בתל אביב לרחובות, הופרדו בשל עומס רב שנוצר במהלך הירידה מהרכבת. בסך הכלף נותרו שמונה ילדים על הרכבת, נתלים על החלון וזועקים להוריהם. "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר כי המאבטח שהיה על הרכבת לא עשה דבר כדי לדאוג שהילדים יספיקו לרדת בתחנה

לא הספיקו לרדת בגלל העומס. ארכיון (חדשות 2)

דרמה אירעה אתמול בתחנת רכבת ברחובות כאשר מספר ילדים הופרדו מהוריהם משום שחלקם לא הספיקו לרדת מהרכבת. כתבי "ידיעות אחרונות" מתן צורי ומאיר תורג'מן מפרסמים הבוקר כי בשל עומס גדול ברכבת מתל אביב לאשקלון, לא הספיקו כל ההורים והילדים לרדת.

"זה היה מטורף, ילדים בכו על חלון הרכבת הנוסעת כשאמא שלהם בחוץ על הרציף", שחזר אחד הנוסעים. ההורים והילדים חזרו מפסטיבל בעיר תל אביב לכיוון אשקלון, ובתחנת רחובות, הדלתות נסגרו לפני שכולם הספיקו לרדת. "אמא אחת ירדה עם הבת שלה, ושני ילדיה הגדולים, בני 6 בערך, נשארו מאחור כי כנראה נדחפו לפניהם. היא צעקה להם: 'קדימה, תרדו מהר', אבל הדלתות נסגרו והרכבת נסעה", שחזר גל, נוסע ברכבת.

ככל הנראה, בסך הכל שמונה ילדים נותרו על הרכבת אחרי שהוריהם ירדו ובמקביל, ירדו מספר ילדים בתחנה בעת שהוריהם לא הספיקו לרדת. היושבים בקרון מעידים שמאבטח ברכבת, שהיה עד למתרחש, לא שעה לתחנוני הנוסעים. הנוסעים שנותרו על הרכבת ירדו בתחנה הבאה ועלו על רכבת אחרת - בחזרה לתחנת רחובות.

מרכבת ישראל נמסר בתגובה: "הרכבת עצרה ונעמדה בתחנה למשך 2 דקות. ככל הנראה הייתה אי הבנה בקרב קבוצה של נוסעים שחפצו לרדת, וכתוצאה מכך הם פספסו את התחנה. הרכבת דאגה להחזיר את הנוסעים בחזרה לתחנה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת