נמלט משריפה, קפץ מהחלון - ונפצע קשה

דליקה שפרצה לפנות בוקר בבניין מגורים בלוד הביאה לפציעתו של אחד הדיירים, שככל הנראה נלכד בדירתו. בניסיון נואש להימלט מהאש, קפץ האיש מהקומה השלישית בבניין, אך נפגע באורח קשה מכוויות וכתוצאה מהנפילה. האיש פונה לבית החולים תל השומר כשהוא מורדם ומונשם. כעת חושדים במשטרה: המשטרה חושדת: הפצוע הצית את האש

דרמה לפנות בוקר בלוד: תושב העיר נפצע באורח קשה כאשר ניסה להימלט מאש שפרצה בבניין מגוריו. אחרי שנכווה כוויות קשות בחצי מגופו, קפץ האיש מחלון הבניין - ונפצע באורח קשה. כעת חושדת המשטרה כי הפצוע הוא שהצית את האש, וממתינה לשובו להכרה כדי לחקור אותו.

בשעה 4:14 התקבלה במד"א קריאה על שריפה בבניין בן שש קומות ברחוב ז'בוטינסקי בלדו. למקום שוגרו כבאיות, ניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים. יוליה שפירו, הפרמדיקית הראשונה שהגיעה לזירת האירוע, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "ראינו אש בקומה השלישית וכל שאר הקומות היו אפופות עשן. בבניין נלכדו כל מי שהיה מעל קומה שלישית. כוחות הכיבוי הנחו אותם להישאר בדירות ולהיצמד לחלונות".

 

"כוחות הכיבוי השתלטו על השריפה בדירה, בזמן שכל דיירי הקומות התחתונות פינו את עצמם", סיפרה שפירו, "אחרי שכיבו את השריפה,  נמצא אדם מוטל למרגלות הבניין כשהוא פצוע קשה, עם כוויות בפלג גופו העליון, דרגה ב' ו-ג'. הוא קיבל טיפול ראשוני במקום ופונה לבית החולים תל השומר כשהוא מוגדר במצב קשה, מורדם ומונשם".


אלא שבמשטרה חושדים כי הפצוע הוא שהצית את השריפה במקור. "אמו של המצית התקשרה למשטרה ודיווחה שהבן שלה הצית את הדירה", מסרה רפ"ק לאה זוהר, דוברת מרחב שפלה. "הדירה נשרפה כליל והבחור אותר מחוץ לבניין. ככל הנראה הוא ניסה לחלץ את עצמו דרך המרזב ונפל בדרך, אבל עדיין לא ברור מה קרה בדיוק. הסיבה להצתה טרם ידועה. אנו ממתינים לשובו להכרה כדי לחקור אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת