טרגדיה בצפון: ילד בן 4 נשרף למוות ברכב המשפחתי

זוג הורים מהכפר ראמה בצפון שעסקו היום במסיק זיתים השאירו את ילדם בן ה-4 ברכב המשפחתי. מסיבה שאינה ברורה, ברכב פרצו להבות והוא נשרף כליל. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לחלץ את הילד כשהוא ללא רוח חיים. מפקד משטרת כרמיאל: "כשילד עולה באש, בדרך כלל יש מימד של רשלנות"

טרגדיה בצפון: ילד כבן 4 נשרף למוות ברכב המשפחתי מסיבה לא ברורה, בשעה שהוריו עסקו במסיק כרם זיתים סמוך לצומת חנניה שבצפון. כוחות ההצלה הגיעו למקום, אך לא נותר אלא לקבוע את מותו של הפעוט. זוג ההורים נחקר כעת בחשד לרשלנות שגרמה לטרגדיה.

האירוע התרחש סמוך ל-15:30 במטע סמוך לכפר הדרוזי עין אל אסד שבגליל העליון. זוג הורים מהכפר ראמה השאירו את בנם, חוסיין עטור בן ה-4, ברכב שחנה לא הרחק מהם. מסיבה שעדיין אינה ברורה, פרצה במכונית דליקה שהביאה לשריפתה כליל תוך דקות ספורות.

פרמדיקים של מד"א מרחב אשר שהוזעקו למקום נאלצו להוציא מן הרכב המפויח את גופת הפעוט, ורופא מהצוות קבע את מותו.

"ההורים עמדו באימה בזמן שהרכב בער"

מפקד משטרת כרמיאל, סגן-ניצב רמי ניימרק, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "סגרנו את הזירה במקום וגורמים מקצועיים עורכים סריקות בניסיון לאתר ממצאים. בשלב זה אנו מנסים לברר איך פרצה האש ואיך ייתכן שהילד הושאר לבדו. כשילד עולה באש, בדרך כלל יש מימד של רשלנות".

"הרכב היה שרוף לגמרי", הוסיף איש זק"א שהיה בזירת האירוע, ישראל ליכטנשטיין. "ההורים היו בזירה ויש הרבה היסטריה וצעקות. בני המשפחה אמרו שהילד ישן באוטו. ההורים עמדו באימה חסרי אונים בזמן שהרכב בער והילד נשרף".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת