הילדה שננשכה בחצור הגלילית: "למה הכלב עשה לי את זה?"

במחלקה הפלסטית בבית החולים רמב"ם עדיין מאושפזת שרה מלכה בת ה-8 שננשכה קשות בפניה על ידי כלב בחצור הגלילית. אביה שיחזר היום את התקיפה: "הוא קפץ ונשך אותה, אז תפסתי ומשכתי אותו". האב פנה להורים: "אל תתנו לילדים ללטף"

שרה מלכה בת ה-8 שננשכה קשות בפניה על ידי כלב בחצור הגלילית, עדיין מאושפזת ביחידה הפלסטית בבית החולים רמב"ם בחיפה. אביה של הילדה שיחזר היום את האירוע וקרא להורים להרחיק את ילדיהם מכלבים.

האב מיכאל מלכה, סיפר על הרגעים בהם הותקפה בתו: "יצאנו מבית הכנסת, ובבית של השכנים יש שני כלבים שכל פעם שאנו יוצאים הילדים מלטפים אותם... השער היה פתוח, היא נכנסה ללטף ואז הכלב הגדול קפץ עליה ונשך אותה".

"תפסתי אותו ומשכתי אותו בעוד שהשכן עזר להבריח אותו משאר הילדים", נזכר האב. לאחר מכן הופנתה הילדה לתחנת מד"א, ומשם לבית החולים לשם קבלת טיפול רפואי.

"למה הכלב עשה לי את זה?"

שרה נפגעה בפניה, והיא סובלת מחתכים עמוקים במצח, באף ובשפתיים. למרות שהיא עדיין מתקשה לדבר בשל הפציעות, אומר אביה כי היא כועסת מאוד על הכלב, וכי היא שאלה אותו - "למה הכלב עשה לי את זה?".

הוריה של שרה סבורים כי הכלב, מסוג רועה גרמני, תקף אותה מכיוון ש"קינא" בכלב קטן שלוטף על ידי יתר הילדים. אביה מדגיש היום כי אירוע זה צריך להעביר מסר חד וברור להורים: "לא משנה אם אומרים שהכלב מאולף או שאפשר לשחק איתו... אל תוותרו לילדים שילטפו כלבים".

הכלב הנושך נלקח היום למכלאה וטרינרית לאחר שהתגלה כי הוא אינו מחוסן. הוא יוחזק במהלך כמה ימים כדי לוודא שהוא אינו סובל ממחלות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת