עובד התעשייה האווירית נמחץ למוות על ידי מנוף בנתב"ג

גבר בשנות ה-50 לחייו נהרג הבוקר במתחם של התעשייה האווירית בנמל התעופה בן גוריון מפגיעת רכב כבד ששימש לגרירת מטוסים. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו במקום. האירוע נחקר במשותף על ידי המשטרה והתעשייה האווירית

העובד נמחץ למוות. צילום ארכיון (חדשות 2)

001@עובד של התעשייה האווירית, בן 55 מלוד, נהרג הבוקר במהלך עבודתו לאחר שנמחץ על ידי רכב כבד שנסע לאחור. התאונה התרחשה סמוך לשעה 9:00 בבוקר, באחד ההאנגרים במתחם המרכזי של התעשייה האווירית בנמל תעופה בן גוריון. כוחות של מגן דוד אדום שהוזעקו לאירוע קבעו את מותו במקום.

ההרוג עבד בחטיבת בדק המטוסים של התעשייה האווירית שאחראית על תיקונים, שיפוצים והסבות של מטוסים אזרחיים. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה שרכב שעל גבו מותקן מנוף, המיועד לגרור מטוסים כבדים, נסע לאחור ולא הבחין בעובד שעמד סמוך אליו. לרוע המזל, העובד הבחין ברכב הכבד שהתקדם לעברו באיחור, ונמחץ למוות.

במקביל לחקירת המשטרה, החלה בדיקה פנימית של התאונה הקטלנית בהנהלת החברה. מהתעשייה האווירית נמסר כי "ההנהלה מינתה ועדה לחקור את האירוע בהתאם לנהלים".

לפני כשבוע: עובד תע"ש נהרג בתאונת אימונים בצה"ל

רק לפני כשבוע נהרג עובד התעשיה הצבאית בשנות ה-50 לחייו בבסיס אליקים הסמוך ליוקנעם, בתאונת אימונים שהתרחשה בעת שערך בדיקה בנשק. האיש השתתף בניסוי של התעשייה הצבאית ונפגע מקליע רובה או מפיצוץ שהתרחש בנשק. צוות מגן דוד אדום הוזעק למקום, אך אנשיו נאלצו לקבוע את מותו של האיש.

הגורם לתאונה היא ככל הנראה פליטת כדור. בדובר צה"ל ציינו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי האירוע מתוחקר על ידי צה"ל והמשטרה. עוד נודע, כי גם תע"ש מעורבת בבדיקת נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת