בנו של ההרוג בהתרסקות המטוס אותר בניו זילנד

אתמול נהרג שמשון רוזן בהתרסקות מטוס קל בלב מודיעין. אחרי מאמצים רבים אותר בנו ערן בניו זילנד, והוא חוזר לישראל. קרובת משפחה כתבה בפייסבוק: "עכשיו אנו נשארים עם כאבנו העמוק והחלל שנותר על האובדן הבלתי נתפס"

אותר ערן רוזן, בנו של שמשון רוזן, בן 60 ממושב תימורים שנהרג אתמול בהתרסקות המטוס הקל בו טס עם חברו הטוב אלחנן שמואל.

בימים האחרונים ערן לא יצר קשר עם משפחתו, שלא הצליחה להודיע לו על האסון הכבד שנפל על המשפחה. קרובי משפחתו פרסמו הודעה בפייסבוק, בה קראו לכל החברים לשתף על קירות הפרופילים שלהם ולנסות לסייע באיתורו של ערן. אחיו של שמשון, חגי, סיפר לחדשות 2: "שמשון היה האח הגדל, שירת כנווט קרב והשתתף במלחמת יום כיפור. הוא היה בין המובילים במטס חיל האוויר באושוויץ. הוא עזב אותנו בשנייה, כולנו בהלם".

קרובת משפחה נוספת פרסמה בדף הפייסבוק שלה הודעת תודה והוסיפה: "עכשיו, משאותר בנו ערן בזכות התמיכה הרבה והמרגשת של התקשורת, החברים וכל מי שרק יכל לעזור, אנו נשארים עם כאבנו העמוק והחלל שנותר על האובדן הבלתי נתפס".

המטוס התרסק על רכב חונה - שני החברים הטובים נהרגו

אתמול התרסק בלב מודיעין מטוס קל שפגע ברכב חונה ברחוב מנחם בגין בעיר. כתוצאה מכך נהרגו שמואל ורוזן. אוהד שקד, מנהל אגף המבצעים של "איחוד הצלה" היה מהראשונים להגיע לזירה. "להערכתי המטוס ניסה לבצע נחיתת חירום, אך כשל והתרסק. הגופות איבדו צלם אנוש ומהמקום עולה ריח חריף של בנזין", סיפר שקד, שהוסיף כי המטוס התפרק לחלוטין לאחר ההתרסקות, וכך גם הרכב עצמו.

שמוליק סגל, מפקד זק"א מודיעין, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בזירה קשה מאוד. הוזעקנו על ידי מד"א למקום, והשניים כבר היו מתים. טפסר מאיר הראל, מפקד כבאות והצלה אזור איילון, סיפר: "פעלנו וסייענו לחילוץ של שני הטייסים משברי המטוס. פעלנו בעיקר כדי לאבטח את הזירה בשל העובדה שמיכל הדלק התבקע והתפזר על הרצפה, לראות שלא יתרחש שם אסון גדול יותר. נדמה היה שניסו לבצע נחיתת חירום במרכז הרחוב ובמזל הם לא פגעו באף בניין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת