שני צעירים נהרגו בהתהפכות רכב בגליל העליון

תאונה קשה בגליל העליון: שני נערים נהרגו ונער נוסף נפצע באורח אנוש בהתהפכות כלי רכב בכביש הגישה לכפר ריחאניה שבגליל העליון. הפצוע פונה לקבל טיפול רפואי בבית החולים זיו בצפת. מהמשטרה נמסר הנהג איבד שליטה על רכבו מסיבה שאינה ידועה

שני נערים נהרגו בתאונה. ארכיון (חדשות 2)

הקטל בכבישים נמשך - שני צעירים נהרגו וחברם נפצע באורח אנוש בהתהפכות רכבם סמוך לכניסה לכפר ריחאניה שבגליל המערבי. צוותי מד"א פינו את הפצוע לבית החולים זיו בצפת.

סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר התקבלה במד"א מרחב ירדן קריאה על רכב פרטי שהתהפך בכניסה לכפר ריחאניה. כוחות הצלה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של שניים מנוסעי הרכב. אדם נוסף נלכד בתוך הרכב. לאחר פעולת חילוץ ממושכת פונה הפצוע לקבלת טיפול רפואי בבית החולים זיו בצפת כשהוא מחוסר הכרה ומונשם. מצבו הוגדר אנוש והוא סובל מפגיעה רב מערכתית.

מהמשטרה נמסר כי הנהג איבד שליטה על הרכב מסיבה שאינה ידועה, התנגש בתחנת אוטובוס בצד הדרך והתהפך. התאונה ארעה בכביש 886, המוביל לכפר הצ'רקסי ריחאניה. כל שלושת הנפגעים הם נערים בני 17-18, תושבי אחד הכפרים באזור.

אתמול: שני הרוגים בהתרסקות מטוס קל במודיעין 

אתמול התרסק מטוס קל ופגע ברכב חונה ברחוב מנחם בגין במודיעין. כתוצאה מכך נהרגו הטייס ואדם נוסף שהיה עמו במטוס, אלחנן שמואל בן 55 ממודיעין ושמשון רוזן, בן 60 ממושב תימורים. השניים נהרגו במקום. מטוסם המריא בבוקר מראשון לציון לצפון הארץ, ובדרכו חזרה אירעה הטרגדיה.

אוהד שקד, מנהל אגף המבצעים של "איחוד הצלה" היה מהראשונים להגיע לזירה. "להערכתי המטוס ניסה לבצע נחיתת חירום, אך כשל והתרסק. הגופות איבדו צלם אנוש ומהמקום עולה ריח חריף של בנזין", סיפר שקד, שהוסיף כי המטוס התפרק לחלוטין לאחר ההתרסקות, וכך גם הרכב עצמו.

שמוליק סגל, מפקד זק"א מודיעין, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בזירה קשה מאוד. הוזעקנו על ידי מד"א למקום, והשניים כבר היו מתים". 

כוחות הכיבוי שהגיעו למקום חששו מפני התבקעות של מיכל הדלק - אשר עלולה לגרום לפיצוצים. טפסר מאיר הראל, מפקד כבאות והצלה אזור איילון, סיפר: "פעלנו וסייענו לחילוץ של שני הטייסים משברי המטוס. פעלנו בעיקר כדי לאבטח את הזירה בשל העובדה שמיכל הדלק התבקע והתפזר על הרצפה, לראות שלא יתרחש שם אסון גדול יותר. נדמה היה שניסו לבצע נחיתת חירום במרכז הרחוב ובמזל הם לא פגעו באף בניין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת