מודיעין: מטוס התרסק על רכב חונה - 2 נהרגו

אלחנן שמואל בן 55 ממודיעין ושמשון רוזן, בן 60 ממושב תימורים, נהרגו בצהריים בהתרסקות המטוס הקל בו טסו - בלב העיר מודיעין. רשות התעופה האזרחית החלה בחקירת האירוע. כוחות הצלה רבים הגיעו למקום: "מדובר בזירה קשה מאוד, במזל הם לא פגעו באף בניין"

אסון בלב מודיעין: מטוס קל התרסק ופגע ברכב חונה ברחוב מנחם בגין שבעיר. כתוצאה מכך נהרגו הטייס ואדם נוסף שהיה עמו במטוס, אלחנן שמואל בן 55 ממודיעין ושמשון רוזן, בן 60 ממושב תימורים. השניים נהרגו במקום. מטוסם המריא הבוקר מראשון לציון לצפון הארץ, ובדרכו חזרה אירעה הטרגדיה.

אוהד שקד, מנהל אגף המבצעים של "איחוד הצלה" היה מהראשונים להגיע לזירה. "להערכתי המטוס ניסה לבצע נחיתת חירום, אך כשל והתרסק. הגופות איבדו צלם אנוש ומהמקום עולה ריח חריף של בנזין", סיפר שקד, שהוסיף כי המטוס התפרק לחלוטין לאחר ההתרסקות, וכך גם הרכב עצמו.

כעת מתבצע חילוצם של שני ההרוגים מהמטוס על ידי כוחות כיבוי שזרמו לאירוע. במקביל גורמים מרשות התעופה האזרחית הגיעו למקום והם החלו בחקירת נסיבות התאונה

שמוליק סגל, מפקד זק"א מודיעין, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בזירה קשה מאוד. הוזעקנו על ידי מד"א למקום, והשניים כבר היו מתים. חוקרי המשטרה בדרך למקום כדי לבדוק את הפרטים". 

טפסר מאיר הראל, מפקד כבאות והצלה אזור איילון, סיפר: "פעלנו וסייענו לחילוץ של שני הטייסים משברי המטוס. פעלנו בעיקר כדי לאבטח את הזירה בשל העובדה שמיכל הדלק התבקע והתפזר על הרצפה, לראות שלא יתרחש שם אסון גדול יותר. נדמה היה שניסו לבצע נחיתת חירום במרכז הרחוב ובמזל הם לא פגעו באף בניין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת