צפו: שוב רכב עלה באש בכביש 1

רק לפני 10 ימים עלה באש אוטובוס "אגד" בדרכו לירושלים ותקע מאות נהגים בפקק, והערב זה קרה שוב: כלי רכב פרטי בו פרצה שריפה גרם לפקקי ענק בדרך לת"א. למרבה המזל לא היו נפגעים. צפו ברכב עולה באש

הפקקים חוזרים לכביש מספר 1: עשרה ימים בלבד לאחר הפקק הענק בכביש תל אביב-ירושלים, נתקעו הערב פעם נוספת מאות נהגים בדרכם חזרה מהעבודה באותו הכביש, מאותה הסיבה: כלי רכב פרטי שעלה באש. למרבה המזל, לא היו נפגעים באירוע.

סרטון שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט מתעד את הרגעים בהם עלה כלי הרכב באש באמצע הכביש. כוחות כיבוי שהוזעקו לזירת האירוע הצליחו לכבות את הרכב ולאחר מכן פינו אותו מהכביש. בעקבות האירוע סגרה המשטרה נתיב אחד בכביש והורתה לנהגים שבדרך להשתמש בדרכים חלופיות - ובהן כביש 443. עומסים נוצרו גם בכיוון ההפוך לאירוע - מפאת סקרנים. בשלב זה התנועה שבה לסדרה.

לפני 10 ימים: שעות בדרך לעבודה

רק לפני עשרה ימים עלה באש אוטובוס "אגד" שעשה את דרכו מתל אביב לירושלים. בסביבות השעה שבע בבוקר, שעה עמוסה לא פחות משעות הערב בכביש, העלה האוטובוס עשן - ופונה בתוך זמן קצר מנוסעיו. לא היו נפגעים באירוע, אך האוטובוס נשרף כליל.

האירוע גרם לפקקי ענק, שעיכבו את הנהגים המקפידים מדי בוקר לצאת מוקדם לעבודתם בירושלים - ואשר נאלצו לחכות שעות רבות לפינוי האוטובוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת