ראש הממשלה נתניהו לא יגיע לטקס להרוגי הכרמל; "לו"ז צפוף"

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא ישתתף בטקס הזיכרון להרוגי אסון הכרמל בגלל "לוח זמנים עמוס". דני רוזן, בו זוגה של מפקדת משטרת חיפה תנ"צ אהובה תומר ז"ל בתגובה: "זה זילות של הטקס". לשכתו של שר הפנים ישי: "אם נתניהו לא מגיע, גם ישי לא יגיע"

המשפחות זועמות: "זה זילות של הטקס והנספי (חדשות 2)

לפני כשבוע ציינו בישראל שנה לאסון השריפה בכרמל, וביום שני הקרוב יקיים המשרד לביטחון פנים טקס זיכרון לנספים בו תיחנך גם האנדרטה לזכרם. מי שלא יגיע לטקס החשוב הוא דווקא ראש הממשלה בנימין נתניהו. בלשכת ראש הממשלה הסבירו את ההיעדרות הצפויה בלוח זמנים צפוף מאוד והסבירו כי לא מדובר באזכרה ממלכתית ולכן נתניהו לא מחויב להשתתף בה. הידיעה פורסמה הבוקר בעיתונים "ידיעות אחרונות" ו"מעריב".

דני רוזן, בו זוגה של מפקדת משטרת חיפה תנ"צ אהובה תומר ז"ל זועם על ההחלטה. "אם זה לא טקס ממלכתי אז שום טקס הוא לא ממלכתי", סיפר. "אמירה כזאת היא סטירת לחי לאינטליגנציה". "אם זה מה שקורה שנה אחרי האסון מה יקרה בעוד שנה ושנתיים", הוסיפה אחת האלמנות.

בלשכתו של שר הפנים אלי ישי ציינו כי במידה וראש הממשלה לא יגיע לטקס, גם ישי לא יגיע. אנשיו הסבירו כי "מדובר בטקס פרטי של המשרד לביטחון פנים". השר עצמו הוסיף כי "מכיוון שיש גורם מסוים הרוצה לחלל את זכר הנספים החלטתי להימנע מלבוא לאירוע זה". בטקס ינכחו השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ ויושב ראש הכנסת רובי ריבלין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת