החברים של לי ז"ל תוקפים בפייסבוק

"המטה להסגרת דורסיה של לי זיתוני" ממשיך לפעול במלוא המרץ כדי להביא את קלוד אייזיק ואריק רוביק לדין בישראל. הפעילים החלו לאחרונה להעלות תמונות של הדורסים ב"פוסטר מבוקשים" לדפי פייסבוק צרפתים פופלאריים. במקביל, פנו הפעילים לרב עובדיה יוסף ולשר ישי בבקשה שלא לשחרר את האזרח הצרפתי שניסה להתנקש בחיי הרב

מבוקשים: קלוד אייזיק ואריק רוביק (צילום מסך)

הקמפיין להסגרת שני הצרפתים החשודים שדרסו למוות את הצעירה לי זיתוני ונמלטו - עולה מדרגה. חבריה של זיתוני החלו בקמפיין ויראלי באינטרנט, שבמסגרתו שתלו בדפי פייסבוק המזוהים עם צרפת כמו למשל עיריית פריז, או העמוד של חברת לוריאל פריז - את תמונותיהם של השניים, קלוד אייזיק ואריק רוביק.

על ה"קיר" של העמודים השונים הועלתה תמונה של פוסטר הקורא להסגרת שני החשודים, תחת הכותרת "לצדק אין גבולות", שנכתבה בצרפתית. לתמונות הם צירפו הסבר המתאר את מעשיהם של השניים, וְהכל כדי להפעיל לחץ ציבורי על ממשלת צרפת ולרתום לכך גם את אנשי הקהילה היהודית שם. יצויין כי בישראל הוטל צו איסור פרסום על תמונותיהם של החשודים בדריסה.

בנוסף, פעלו חבריה של זיתוני גם בעמודי פייסבוק ישראלים, כך למשל, בדף של הרב עובדיה יוסף, כתבו הפעילים: " כבוד הרב, ככה נראה פרצופם של שני בני העוולה שרצחו את היהודיה לי זיתוני ז״ל והפקירו אותם למוות עצ הכביש וברחו כמוגי לב לצרפת!!!! אנא אל תאפשר את שחרור האזרח הצרפתי שניסה להתנקש בחייך מבלי לדרוש את הסגרתם של בני הבליעל!!!". הודעה דומה נכתבה בעמוד של שר הפנים אלי ישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת