תל אביב: ניידת משטרה בחניית נכה

אמיר פינטו רק רצה להחנות את רכבו ולהגיע לעבודה היום בבוקר כשגילה ניידת משטרה תופסת את מקום החנייה השמור לו בשל היותו נכה קטוע רגל. פינטו המתין ליד הניידת כרבע שעה עד שובו של השוטר מסידוריו. פינטו לא זכה להתנצלות מהשוטר שנכנס לרכבו ונסע מהמקום. מהמשטרה נמסר: עובד מוסך הוא זה שחנה, ולא שוטר

ניידת המשטרה בחניית נכה (mako)

אמיר פינטו, נכה קטוע רגל, הגיע הבוקר עם רכבו למקום העבודה שלו בדרום בתל אביב והופתע לגלות רכב משטרה עומד במקום החנייה שהוקצה לו במיוחד על ידי העירייה.

פינטו איבד את רגלו בתאונת אופנוע לפני 11 שנים. "אני עובד בבניין המערכת של עיתון 'הארץ' בדרום תל אביב. יש להם חניון תת קרקעי שלא מתאים לי בגלל נכותי, אז העירייה הקצתה לי מקום חנייה חיצוני שמסומן במסגרת לבנה ושלט עם מספר הרכב שלי", הסביר אמיר.

אמיר התייחס להפתעה שציפתה לו הבוקר כשהגיע לעבודה. "איזה שוטר החליט שזה מקום מאוד נוח לעמוד בו. חיכיתי במשך כרבע שעה ליד הרכב המשטרתי עד שהשוטר חזר. הוא אפילו לא ביקש סליחה, רק נכנס לניידת ונסע לדרכו", סיפר בהתרגשות.

"בגלל שאין חנייה באזור כמעט כל יום חונים לי אנשים במקום החנייה. בדרך כלל אני מתקשר לעירייה והם שולחים פקח וגוררים את הרכב. זאת לא פעם ראשונה שזה קורה, כולם מצפצפים על החוק אז למה שגם המשטרה לא תצפצף על החוק", סיכם אמיר בטון נואש.

ממשטרת תל אביב נמסר בתגובה: "מבדיקה שערכנו עולה כי הרכב המשטרתי אינו נמצא ברשות השוטר אליו הוא שייך, אלא נמצא ביומיים האחרונים בטיפול במוסך. ככל הנראה, עובד המוסך הוא שהחנה את הרכב בחניית נכים - ולא השוטר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת