צפו: תיעוד שריפה ממצלמה על קסדת הכבאי

צוות של שישה כבאים מחולון שהוזעק לכבות דליקה שפרצה בדירה באזור תיעד את הפעולה בעזרת מצלמה שחוברה לקסדתו של אחד הכבאים. כשל חשמלי במכונת כביסה או במייבש העלה באש את מרפסת השירות בדירה בקומה הרביעית. פעולה מהירה ומדויקת של הכבאים מנעה אסון גדול. צפו בתיעוד

כשל חשמלי במכונת כביסה או במייבש הכביסה גרם לשריפה בדירה בבניין מגורים באזור. צוות של שישה כבאים מחולון שהוזעק לזירה תיעד את פעולות ההשתלטות על האש בעזרת מצלמה שחוברה לקסדתו של אחד הכבאים. באירוע לא היו נפגעים ונזק נגרם למרפסת השירות בדירה.

אבי קורדובה, קצין כיבוי אש של תחנת חולון סיפר לחדשות 2 באינטרנט על השתלשלות המקרה: "קיבלנו הודעה על שריפה שפרצה בקומה הרביעית בבניין דירות באזור. הגענו למקום עם שני רכבי כיבוי וסולם גבהים. הכבאים התארגנו מהר, עלו למעלה וחדרו לדירה שהיתה פתוחה. דבר ראשון שעשינו היה לנתק את החשמל ולערוך סריקה בתוך הבית כדי לוודא שאין אף אחד בדירה. מיד פרסנו קו מים מלמטה ועד לדירה למעלה ותוך כדקה כיבינו את האש שפרצה במרפסת השירות בגלל כשל חשמלי במכונה או במייבש הכביסה", תיאר קורודבה.

"אנו חוזרים ומדגישים את הצורך בשמירה על כללי בטיחות באש", סיכם קורדובה בפנייה לאזרחים לא להשאיר מכשירים חשמליים ללא השגחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת