עובדים מתבצרים במפעל בנצרת עילית

מפעל סלינה פלסטיק, שקיים כ-40 שנה בנצרת עילית עומד בפני סגירה. 160 עובדים המפעל מוחים על סגירת המפעל ועל כך שלדבריהם, לא קיבלו משכורת כבר ארבעה חודשים. העובדים ובני משפחותיהם השתלטו על כל המתחם ולא מאפשרים כניסה או יציאה ממנו

אין כניסה למפעל (חדשות 2)

כ-160 עובדים מתבצרים במפעל סלינה לייצור פלסטיק בנצרת עילית, במחאה על סגירת המפעל. לדברי העובדים, המפעל קיים ומפרנס את משפחות העיר כבר 40 שנה. העובדים טוענים כי המפעל לא שילם להם משכורות מספר חודשים. העובדים ובני משפחותיהם מקיימים משמרות ומונעים כניסה ויציאה מהמפעל.

עשרות עובדים ובני משפחותיהם השתלטו על המפעל ולא מאפשרים כניסה אליו. "לקחנו אלינו את המפעל", אמר דובר ועד העובדים לואיס פורמן לחדשות 2 באינטרנט, "לא קיבלנו משכורות כבר ארבעה חודשים". לדברי פורמן, הצליחו לרתום את הסתדרות העובדים למאבקם וכן מספר רשויות מקומיות.

"נעלנו את השער. העובדים והמשפחות נמצאים בתוך המפעל וברחבה", מתאר פורמן. העובדים מוחים על סגירת המפעל ועל כך שלא קיבלו תשלום. לדברי העובדים, המפעל שרוי בחובות כבדים, הכוללים גם את קרנות הפנסיה וההשתלמות של העובדים. כ-20 מכוניות של העובדים הוצבו בכניסה למפעל כדי למנוע מעבר משאיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת