טרגדיה: עברה שאיבת ביציות – ומתה

אישה שעברה טיפולי פוריות בבית החולים "אסותא" וביצעה בשבוע שעבר שאיבת ביציות חשה ברע, הובלה לבית החולים "שיבא" ומתה כעבור שעות. בעבר היא ביצעה טיפולים שונים לפוריות ואף הצליחה להביא לעולם ילד. אסותא: "סיבת המוות לא ידועה, משתתפים בצער המשפחה". שיבא: "המדדים עם הגעתה לימדו על סיכויי הישרדות אפסיים"

שיבא: "סיכוייה היו אפסיים" (AP)

טרגדיה בבית החולים: כחלק מטיפולי פוריות שעברה אישה בבית החולים "אסותא" בראשון לציון, היא עברה שאיבת ביציות. אתמול היא החלה לחוש ברע, אושפזה במצב קשה מאוד בבית החולים "שיבא" ונפטרה לאחר מספר שעות.

ביום שישי האחרון עברה האישה את טיפול שאיבת הביציות, שעבר בצורה טובה. יומיים לאחר מכן היא עשתה בדיקות דם, שוחחה עם הרופא שלה ואמרה לו כי מצבה טוב. אתמול היא החלה לחוש ברע ופונתה לחדר המיון בבית החולים "שיבא". "החולה הגיעה כ-72 שעות לאחר פעולה פולשנית בבית חולים פרטי, כשברקע גם מחלת רקע קשה ממנה היא סובלת", אמרו בבית החולים "שיבא".

עוד נמסר כי "עם קבלתה, אובחנה האישה כנמצאת בהלם ממקור זיהומי, כשהמדדים הרפואיים שנלקחו ממנה עם הגעתה לימדו על סיכויי הישרדות אפסיים". בבית החולים ניסו להחיות את האישה ללא הצלחה והיא נפטרה שש שעות לאחר הגעתה.

אסותא: "סיבת המוות לא ידועה; משתתפים בצער במשפחה"

בעבר עברה האישה טיפולי פוריות בבתי חולים שונים בארץ ואף ילדה ילד כתוצאה מהם. סיבת המוות כרגע לא ידועה ונתיחת גופתה עתידה להתבצע בקרוב. מבית החולים אסותא בו עברה האישה את ההליך נמסר כי "המטופלת טופלה באסותא ראשון לציון על ידי רופא ותיק מומחה לפוריות שעובד במרכז רפואי ציבורי גדול בארץ ושוחררה לביתה כשמצבה הרפואי תקין. חרף מחלת רקע מורכבת ולאחר שעברה שורה של בדיקות מקיפות נמצאה כשירה לביצוע IVF. המטופלת עברה בעבר מספר טיפולי IVF, בעקבותיהם נולד לה ילד".

עוד נמסר כי "ביום ראשון השבוע, יומיים לאחר ביצוע השאיבה, ביצעה המטופלת בדיקות דם שתוצאותיה העידו על מצב רפואי תקין. המטופלת המשיכה להרגיש טוב כששוחחה עם הרופא המטפל ביום שני בבוקר על מנת לתאם את המשך הטיפול. מסיבה שאינה ברורה החלה האישה לחוש ברע ביום שני בצהריים ופונתה לבית החולים שם הידרדר מצבה".

בית החולים הדגיש כי "הנהלת אסותא ראשון לציון פנתה לתל השומר על מנת לבצע בירור משותף של מותה הטראגי של האישה. סיבת המוות אינה ידועה בשלב זה ואנו משתתפים בצערה של המשפחה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק