עשרות אחיות בוולפסון נטשו את ביה"ח

אחיות במרכז הרפואי וולפסון בחולון נטשו הבוקר את חדר המיון והמחלקות במחאה על עומס במספר המאושפזים. האחיות טוענות שהמרכז הרפואי הפר את ההסכם שנחתם עמן. ההנהלה בתגובה: למרות טענותיהן, האחיות נקטו בצעד חסר אחריות והן עדיין מחויבות להעניק טיפול לכל חולה, במיוחד בתקופה העמוסה של החורף

עשרות אחיות בבית החולים וולפסון בחולון נטשו את המחלקות במחאה על עומס העבודה. מדובר באחיות שעובדות בחדר המיון, במחלקה האורתופדית ובמחלקה הכירורגית של בית החולים.

הנהלת בית החולים כינתה את הצעד של האחיות נטישה "הפגנתית ובלתי אחראית", וקראו להן לשוב לעבודה לאלתר. "אנו נמצאים בפתחה של עונת החורף, שבה מספר הפונים לבתי החולים עולה בכל הארץ, באופן טבעי", נמסר מהנהלת בית החולים, שהצהיר כי יפעל לצמצם את הפגיעה בחולים.

"עלייה מתונה זו במספר המאושפזים במחלקות אינה מהווה עילה למלחמה בלתי-מוצדקת על גבם של החולים", ציינו בהנהלת בית החולים. "יודגש כי כמרכז רפואי ציבורי, אנו מחויבים להעניק טיפול לכל חולה אשר יפנה אלינו".

על פי הודעת האחיות, האחיות יעבדו במתכונת חירום עד שעות הערב, ולא ישתתפו בניתוחים של מטופלים שמגיעים לארץ מחו"ל לצורך טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק