בעלה של האישה שילדה שלישייה והתמוטטה: "אני חושב שהיא שומעת אותי"

בבית החולים בילינסון עדיין מאושפזת במצב קשה אליה בת ה-37, שילדה שלישייה ואז החלה לסבול מדימום קשה ביותר. בעלה מספר היום לחדשות 2 באינטרנט: "הרופאים לפעמים פסימיסטים אבל אנחנו מקווים לטוב. אני קם בבוקר ולא יודע לאן ללכת - לילדים שנולדו או לאשתי"

שלושת הפגים נולדו, האם עדיין בסכנה: מוסיף להיות קשה מצבה של אליה (אולגה) בת ה-37 שילדה השבוע שלישייה בבית החולים בילינסון בפתח תקווה ואושפזה לאחר שהחלה לסבול מדימום קשה שגרם לקריסת מערכות הגוף.

איתיאלי, בעלה של אליה, סיפר היום בריאיון לחדשות 2 באינטרנט כי עולמו חרב עליו - אך גם כי המשפחה ממשיכה לקוות לטוב. "אני חושב שהיא שומעת אותי, יש לי תחושה כזו. אני אומר לה איזה תאריך היום. היא יכולה לפתוח עיניים, אני לא יודע אם היא רואה או לא. אני מספר לה שהילדים בסדר, מה חברים סיפרו, מוסר לה דרישות שלום, מספר לה שאנשים מתפללים".

"הרופאים לפעמים פסימיסטים אבל אנחנו מקווים לטוב", הוסיף בכאב. לזוג יש ילד נוסף, פרט לשלושה שנולדו - ומצבם תקין. "הילד שלנו הרגיש שמשהו לא בסדר", אמר בריאיון. "אחרי יומיים עובד סוציאלי המליץ לספר לו את האמת ודיברתי איתו. הוא בכה, אבל מתנהג כמו גבר. ביקש שאספר לו כל מה שקורה איתה".

שיפור קל במצבה ביממה האחרונה

לבעל אין טענות כלפי בית החולים. "הם עושים כל מה שאפשר כדי להציל אותה, אבל המצב עדיין קריטי.
הרבה אנשים פונים אליי ומשתתפים בצערי, מציעים סיוע. אני קם בבוקר ולא יודעת לאן ללכת: לילדים שנולדו או לאשתי. מאוד חשוב שאני אהיה לידה. שם (בפגיה) אני צריך להוציא שמחה ואהבה, ופה זה אהבה - אבל עם כאב גדול. היא חסרה לי".

אמה, מרים, סיפרה: "זה נורא. קשה לומר משהו בכלל. מה יכולה להרגיש אמא שהילדה שלה במצב כזה?".

מבית החולים בילינסון נמסר כי "מצבה כעת קשה מאוד, אך יציב". בבית החולים עדכנו כי היה שיפור קל במצבה של אליה ביממה האחרונה.

לחדשות 2 נודע כי שני בני הזוג, שהינם שומרי מסורת, קיבלו ייעוץ בתחילת ההיריון ולפיו עדיף מבחינה בריאותית לבצע "דילול עוברים", אבל לאחר התייעצות עם רבנים - החליטו הבעל והאישה שלא לעשות זאת ולהסתכן בלידת שלישייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת