רטוב וקר: סוף שבוע חורפי ראשון

אפשר להכין את סיר החמין הראשון לעונה. בוקר גשום למדי עם טמפרטורות נמוכות פותח לנו את סוף השבוע. משעות אחר הצהריים הגשם ייחלש, אולם ייתכנו שיטפונות במדבר יהודה ובנגב. בשבת ימשיך לרדת גשם לפרקים והטמפרטורות עדיין יהיו נמוכות מהרגיל בעונה

סיבה טובה להישאר בבית: סוף השבוע החורפי הראשון השנה נפתח בממטרים שהביאו עימם כמויות נכבדות של מים. החורף אמנם רשמית לא כאן, אך הסתיו מביא עימו מערכת ראשונה עם מאפיינים של חורף.

גשמים מלווים בסופות רעמים בודדות יירדו היום מצפון הארץ ועד לצפון הנגב. בשעות אחר הצהריים הגשמים יתמעטו ויחלשו, אולם הטמפרטורות ימשיכו להיות נמוכות מהרגיל בעונה ויהיה קר. במהלך היום יש סיכוי גבוה מאוד לזרימות בנחלי המזרח וקיים חשש לשיטפונות במדבר יהודה ובנגב.

גם את השבת תלווה אווירה חורפית למדי. מזג האוויר צפוי להיות מעונן חלקית וייתכנו ממטרים יחידים. עדיין קיים חשש קל לשיטפונות במדבר יהודה, והטמפרטורות ימשיכו להיות נמוכות מהרגיל. 

גולשי חדשות 2 באינטרנט וחברי חדשות 2 בפייסבוק מוזמנים לצלם תמונות של מזג האוויר החורפי במקומות שונים ברחבי הארץ. גם אתם תיעדתם את הגשם? היכנסו לדף שלנו בפייסבוק, שלחו לנו את התמונות - והטובות שבהן יגם יתפרסמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת