הושגה שליטה על האש בגליל המערבי; טרם ברור כיצד פרצה האש

10 צוותי כבאות ומטוסי כיבוי הוזעקו בצהריים בניסיון להשתלט על שריפה שפרצה בצומת גילון והתפשטה במהירות לכיוון הר גמל. הכוחות השיגו שליטה על האש ומבצעים באזור פעולות כיבוי אחרונות. דובר כבאות גליל מערבי: "עדיין לא ברור כיצד פרצה האש"

התחדשה האש בגליל. ארכיון (חדשות 2)

הושגה שליטה על האש: 10 צוותי כיבוי אש שפועלים בניסיון להשתלט על שריפה גדולה שפרצה בצומת גילון שבגליל המערבי, הצליחו להשגיע שליטה על האש. מטוסי כיבוי שהוזנקו למקום סיימו את עבודתם במקום.

יגאל בן אבו, דובר כיבוי גליל מערבי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי נעשו מאמצים גדולים לבלום את האש שפרצה בצומת גילון והתפשטה לכיוון הר גמל. "טרם ברור מה גרם לאש", אמר בן אבו והדגיש: "אנחנו מתרכזים בבלימה של השריפה". מהמשטרה נמסר כי אין סכנה ליישובים סמוכים.

אתמול: ארבעה פצועים משאיפת עשן

אתמול, המשטרה חסמה את כביש 70 בגליל המערבי בעקבות שריפה גדולה שפרצה באזור. 15 צוותים של מכבי אש מתחנות טבריה, גליל עליון וחיפה, בסיוע מטוסי כיבוי ומתנדבים פועלים לכיבוי הדליקה הצליחו לבסוף להשתלט על האש. ארבעה בני אדם שנפגעו קל משאיפת עשן, ופונו במצב קל לטיפול רפואי בבית החולים בנהריה.

בן אבו, דובר כיבוי סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "השריפה החלה להתפשט כתוצאה מרוח מזרחית, שהשתנתה בהמשך לכיוון מערב והשריפה דילגה לכיוון קיבוץ יסעור". בן אבו הוסיף כי רוב הכוחות היו מרוכזים ליד הקיבוץ בניסיון לבלום את האש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת