עם ישראל יצא מהסוכה - לחיק הטבע

לא פחות מ-70 אלף מטיילים ביקרו באתרי קק"ל ברחבי הארץ וכ-150 אלף הגיעו לשמורות הטבע וגנים וחגגו בטבע את חג הסוכות. בצפון ביקרו כ-30 אלף מטיילים, ואגמון החולה היה מלא עד אפס מקום. ביערות ובפארקים במרכז הארץ נרשמו כ-35 אלף מטיילים

עשרות אלפי ישראלים ניצלו את מזג האוויר הנוח כדי לבלות את חג הסוכות באתרי הטבע  ברחבי הארץ. מהקרן הקיימת לישראל נמסר כי כ-70 אלף מטיילים פקדו היום את היערות והפארקים וכ-150,000 ישראלים הגיעו לשמורות הטבע ולגנים הלאומיים.

טיילתם היום בטבע? העלו לנו תמונות לדף חדשות 2 בפייסבוק

מרבית המטיילים, כ-35 אלף, ביקרו ביער בן שמן, פארק בריטניה, ובאזור הרי ירושלים. לצפון הארץ הגיעו כ-30 אלף מטיילים כשהאתרים המועדפים היו יער ביריה, חניון עין הזיתים, ופארק רמות מנשה. אגמון החולה הפופולרי היה מלא עד אפס מקום.

לאזור הדרום הגיעו כ-5,000 מטיילים, שהתרכזו בעיקר ביער להב, יתיר והמלאכים. יערני קק"ל מבקשים מהציבור להמשיך לשמור על הסביבה ולא להשליך אשפה במקומות ציבוריים.

"עם ישראל אוהב לטייל, אוהב את הטבע והמורשת שלו, ובעיקר שמח כשמציעים לו פעילות נופש בחיק הטבע שיש בצידה ערך מוסף", אמר עוזי ברזילי מנהל חטיבת קהל וקהילה ברשות הטבע והגנים. "עד שמחת תורה אנחנו מעריכים שמספר המבקרים בשמורות ובגנים יגיע למיליון וחצי, כך שעוד נכונה לנו הרבה עבודה, אבל כמו תמיד אנחנו קוראים לכולם לצאת מהבית כי לטייל יותר זה לדעת יותר", הוסיף ברזילי.