היום חם, בסוף השבוע גשם

בעוד כשבוע נציין את ערב ראש השנה, ומזג האוויר הסתווי כבר כאן. בימים הקרובים נרגיש ירידה משמעותית בטמפרטורות ובאחוזי הלחות, ובסוף השבוע צפוי גם גשם שיירד מהצפון, דרך אזור המרכז ואפילו עד יישובי צפון הנגב. עם זאת, אין צורך לבטל תוכניות כיוון שעדיין לא מדובר בסערה של ממש

בחוץ עדיין חם מאד, אבל אנחנו כבר בסוף חודש ספטמבר ומזג האוויר כבר מבשר על בואו של הסתיו. סוף השבוע הקרוב יביא איתו ירידה בטמפרטורות ובאחוזי הלחות, ואף טפטופים ברוב חלקי הארץ.

כבר אתמול בלילה הרגשנו ירידה בטמפרטורות. בהרים מזג האוויר נעים, אך בפנים הארץ עדיין חם. היום מזג האוויר יהיה בהיר עד מעונן חלקית, הטמפרטורות הצפויות ברחבי הארץ: בקצרין 18-31, בחיפה 22-29, בתל אביב 22-30, בירושלים 18-27, בבאר שבע 20-33 ובאילת 26-36 מעלות.

מחר דווקא צפויה עלייה בטמפרטורות, ביום חמישי יהיה יבש יותר, לקראת הערב תורגש רוח והעננות תהיה גבוהה, ובלילה יחל לרדת גשם בצפון שיתגבר לאט ויגיע לקראת יום שישי לאזורי המרכז ואף ליישובי צפון הנגב.

עדיין לא מדובר בסערה של ממש

מערכת מזג האוויר שמביאה איתה אלינו את הגשם , מקורה מעל מרכז אירופה, שם היא גרמה לגשמים חזקים ואפילו לשלג שירד בהרי האלפים.

עם זאת, אל תמהרו להכין את המטריות או לבטל את התוכניות, כיוון שלא מדובר עדיין בסערה של ממש. מדובר בגשם מקומי שיורגש בעיקר במהלך יום שישי בבוקר ועד הצהריים. בתחילת שבוע הבא מזג האוויר צפוי להתייצב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת