בן 24 הגיע לבית החולים: "אני בהיריון"

תדהמה בבית החולים ליס בת"א: גבר צעיר הגיע אתמול לבי"ח, וכשזקן מעטר את פניו וקול עבה יצא מגרונו אמר לאחת האחיות כי הוא נכנס להיריון. הגבר נולד בעבר כאישה, אך שמר על איברי הרבייה ולכן הצליח להביא ילד לעולם עם בן זוגו. מבדיקות שנערכו עולה כי ההיריון תקין, והתינוק יוולד בעוד כחודשיים

טרנסג'נדר הריונו (חדשות 2)

הגבר הצעיר שנכנס אתמול לבית החולים "ליס", הצליח להדהים את הצוות הרפואי במקום. גבר בן 24 נכנס אל בית החולים כשלפניו כרס, לאחות בקבלה סיפר: "אני למעשה אישה - עברתי ניתוח לשינוי מין אך כעת אני בהיריון". הרופאים במקום מיהרו להכניסו לבדיקות - שנמצאו תקינות.

העיתון "ידיעות אחרונות" מספר הבוקר כי האבא המאושר, הנמצא בחודש השביעי להריונו, מרבה להתנדב בקרב בני נוער המתלבטים לגבי זהותם המינית, ואף עבר לפני מספר שנים בארה"ב ניתוח על מנת לטשטש את זהותו הנשית. עם זאת, ובניגוד לטרנסג'נדרים אחרים, הוא אינו כרת את איברי הרבייה הנשיים - מה שאפשר לו ולבן זוגו להיכנס להיריון.

"בטבע אין ניסים", הסביר הפרופ' מוטי רביד, מנהל בית החולים "מעייני הישועה". "יכול להיות לטרנסג'נדר זקן וקול גברי, אבל העובדה שהוא בהיריון אומרת שהוא הפסיק לקחת את כדורי הטסטוסטרון וגם לא כרת את השחלות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת