מה עשה פגר של חתול במזנון הכנסת?

עובדי מזנון הכנסת שהכינו את המטבח לקראת חזרה לפעילות נדהמו לגלות פגר של חתול באחד הסירים במטבח. הגילוי החריג אמנם לא גרם לנזק תברואתי, אך הוליד חילופי האשמות בין מפעילי המזנון לבין הנהלת הכנסת. חברת "שפע קייטרינג" בתגובה: לא ברור איך חתולים מסתובבים בחופשיות במשכן המאובטח במדינה

מה עשה פגר של חתול במזנון הכנסת? אילוסטר (חדשות 2)

איך הגיע פגר של חתול לאחד הסירים במזנון הכנסת? זו השאלה שעליה מנסים לענות היום בכנסת ישראל לאחר שפגר של חתול נמצא באחד הסירים במטבח שבו פועל מזנון הכנסת.

המקרה החריג התגלה במסגרת החזרת המטבח לפעילות, לקראת שובם של חברי הכנסת מפגרת הקיץ. בחברת "שפע קייטרינג", המפעילה את מזנון הכנסת, מדגישים שהחתול חדר למטבח ומצא את מותו בסיר ולא מת כתוצאה מאכילה של מזון מורעל. עם זאת, התקרית המביכה גרמה לחילופי האשמות בין מפעילי המזנון להנהלת הכנסת.

אלון לוי, סמנכ"ל שיווק של חברת "שפע קייטרינג" מסר לחדשות 2 בתגובה כי "במהלך החזרת המטבח לפעילות לאחר שבועיים של הדממת המשכן, גילו עובדינו את פגר החתול. נדהמנו לגלות שבכנסת שראל, אחד המקומות המאובטחים במדינה, מסתובבים חתולים באופן חופשי וללא שליטה של איש מעובדי המשכן, דבר שלא נתקלנו בו מעולם באף אחד ממאות המטבחים וחדרי האוכל שאנחנו מנהלים במגוון חברות ותאגידים. מן הראוי שבכנס יבדקו כיצד נותרה הבעיה בכל המשכן ולמדוע לא טופלה עד כה".

בכנסת הוחלט לבדוק את האירוע החמור ואף לנקוט הליכים נגד מפעיל המזנון במידת הצורך. "דובר הכנסת אמר לחדשות 2 באינטרנט כי הנהלת הכנת רואה את המקרה בחומרה ותדרוש מהזכיין בירור דחוף בנושא. במידת הצורך, אף יינקטו סנקציות נגד המטבח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת