תינוק בן חודש וחצי שנחנק במהלך הנקה מאושפז במצב קשה

טרגדיה בירושלים: אם הניקה את תינוקה בן החודש וחצי באוטובוס ציבורי בעיר. לפתע התינוק איבד את הכרתו והכחיל. נהג האוטובוס פינה את האם והילד לבית החולים ביקור חולים, שם אובחנה פגיעה קשה. כעת התינוק מאושפז בהדסה עין כרם במצב קשה

תינוק מאושפז. אילוסטרציה (חדשות 2)

תינוק מאושפז במצב קשה מאוד בבית החולים הדסה עין כרם לאחר שנחנק בעת שאימו הניקה אותו. האם נסעה עם בנה באוטובוס ציבורי בירושלים. במהלך ההנקה הבחינה האם כי משהו אינו תקין, וביקשה מנהג האוטובוס לעצור בבית החולים ביקור חולים. שם קיבל התינוק טיפול ראשוני ובהמשך פונה לבית החולים הדסה עין כרם, כך פרסם אתר nrg-מעריב.

ביום חמישי האחרון נסעה אם בשנות ה-20 לחייה מהעדה החרדית בירושלים עם תינוקה בקו אוטובוס ציבורי בעיר. האם הניקה את התינוק במהלך הנסיעה, ולדבריה תוך כדי הנקה בנה להיחנק ובהמשך אף הכחיל. נהג האוטובוס פינה את האם והתינוק לבית החולים ביקור חולים שבמרכז העיר שם טופל התינוק טיפול ראשוני, אובחן כי מצבו קשה, ובהתאם לכך הוחלט לפנותו לבית החולים הדסה עין כרם.

התינוק, בן חודש וחצי, עבר טיפול מתקדם בבית החולים ובין השאר קורר גופו ל-33 מעלות. הרופאים אבחנו כי התינוק נפגע פגיעה מוחית קשה, והוא מאושפז כעת במחלקת הילדים בבית החולים כשהוא מורדם ומונשם. מבית החולים ביקשו להבהיר כי אין כל חשד לחבלה מכוונת שפגעה בתינוק.

כל מה שצריך לדעת על הנקה נכונה

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק