חשד: לקח משכך כאבים - ומת

יואל פוקסבראונר היה אחת הדמויות המוכרות בעיר אילת. לפני יומיים הוא נמצא במיטתו ללא רוח חיים, לאחר שסבל מכאבי גב עזים במשך השבוע החולף ונטל משככי כאבים מסוג "מוסקול". גופתו נשלחה לניתוח שלאחר המוות, בו יבדקו אם שילב את נטילת הכדורים עם שתיית אלכוהול - מה שעלול היה להוביל למותו

משככי כאבים גרמו למוות? אילוסטרציה (חדשות 2)

תעלומה באילת: יואל פוקסבראונר, בעל פאב ואחת הדמויות המוכרות בעיר הדרומית, נמצא ביום שישי בבוקר במיטתו ללא רוח חיים. את הידיעה מביא הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

פוקסבראונר, שסבל מכאבי גב עזים, הזמין ביום שני בשבוע שעבר רופא לביתו. הרופא בדק אותו והורה לו לגשת למחרת בבוקר למרפאת "מכבי" בעיר.

יום למחרת, לאחר שהכאבים החריפו, הגיע יואל למרפאה בעיר, שם רשם לו הרופא כדורי "מוסקול" - משכך כאבים המבוסס על התרופה פראצטמול - במטרה להקל על גבו הכואב. הנחיית הרופא הייתה לקחת 6 כדורים ביום: 2 בבוקר, 2 בצהריים ו-2 בערב. כמו כן הפנה אותו הרופא לצילום רנטגן בבית החולים "יוספטל".

במהלך הימים שלאחר מכן מצבו של יואל השתפר והוא חש בטוב, אך ביום שישי בבוקר, ללא כל התרעה מוקדמת, חברתו מצאה אותו שוכב במיטתו, כשהוא ללא רוח חיים.

גופתו של פוקסבראונר נשלחה לביצוע נתיחה שלאחר המוות, כאשר אחת האפשרויות אותן יבדקו היא שיואל שתה אלכוהול בזמן נטילת הכדורים, והשילוב של שני החומרים - הוא שגרם למותו. אחת האזהרות המופיעות על התרופה "מוסקול", כמו במשככי כאבים אחרים, היא שאסור ליטול את התרופה במקביל לצריכת אלכוהול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת