ילדה בפתח ביה"ח - לעיני המצלמות

במרכז הרפואי קפלן רגילים ליילד בחדר הלידה, אבל לא בשער בית החולים. עם זאת, לא תמיד היולדת מספיקה להגיע, כמו במקרה של היולדת סופי נאור דיין - שפשוט ילדה בכניסה לבית החולים. ברייון לחדשות 2 היא משחזרת את הלידה בחיוך: "כשהגענו לבית החולים הרגשתי שהוא כבר יוצא החוצה"

לידה בבית החולים זה כבר כנראה פאסה: ככה לפחות עולה מהמקרה של סופי נאור דיין שילדה השבוע את בנה ממש בכניסה לבית החולים קפלן ברחובות, כשצוות המיילדים מטפל בה במכונית המשפחתית במקום בחדר הלידה - כשכל התהליך מתועד במצלמת האבטחה של בית החולים.

"זו הייתה לידה מהירה באופן מפתיע", סיפרה היום סופי בחיוך בראיון ל"שש עם", כשהיא משחזרת את הלידה שלב אחר שלב. "בשמונה בבוקר, אחרי שלקחתי את הבן לבית הספר, הגעתי הביתה ואז התחילו הצירים", היא נזכרה והוסיפה: "חשבתי שזה ייקח זמן, אז חיכיתי שבעלי יגיע מהעבודה, אבל בעצם הצירים הלכו והתגברו וכשהגענו לבית החולים - הרגשתי שהוא כבר יוצא החוצה".

כשבעלה של סופי, ויקטור, הבחין שאשתו כבר במהלך תהליך הלידה, הוא מיהר להיכנס לבית החולים ולהזעיק את הצוות הרפואי. "כשהגעתי לרכב סופי טענה שהתינוק כבר בחוץ. בדקתי וראיתי שהוא באמת יצא עם הרגליים החוצה. לחיצה אחת נוספת והוא כבר היה בחוץ", סיפר חנן קלייצר, אח בכיר במיון בית החולים קפלן.

לדברי סופי, לידות הבזק האלה הן כבר מסורת משפחתית. "אני עצמי נולדתי בבית של סבתא שלי, על הספה - ומאז היא שמרה את הסיפה", הוסיפה היולדת המאושרת בחיוך. "כנראה שזה משהו תורשתי", סיכמה בחיוך, תוך כדי שהיא חובקת את התינוק המאושר - שכלל לא היה מודע לדרמה שהתחוללה סביבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת