באמצע האביב: גשם שוטף בצפון ובמרכז

בעוד חודש יגיע לכאן רשמית הקיץ, ובימים האחרונים ניתן היה להרגיש היטב את האביב. אך החורף ממשיך להזכיר שהוא עדיין לא עזב סופית: גשם שוטף יורד משעות הבוקר המוקדמות בצפון והמרכז, מלווה בסופות רעמים. גשם צפוי גם בצפון הנגב - שם קיים חשש לשטפונות. האביב ישוב אלינו רק מחר

מישהו אמר אביב? גשם שוטף יורד מאז שעות הבוקר המוקדמות באזור הצפון והמרכז, מלווה בסופות רעמים ורוחות. בהמשך היום צפוי הגשם להתפשט גם לאזור הדרום, וקיים חשש משיטפונות בנחלי ים המלח ומדבר יהודה.

מהשירות המטאורולוגי נמסר היום כי גשמים מקומיים עזים יורדים בצפון הארץ ובמרכזה צפויים להמשיך לרדת לפחות עד שעות אחר הצהריים. בצפון הנגב צפוי גשם קל. הטמפרטורות יוסיפו להיות נמוכות מן הרגל לעונה.

בהמשך השבוע: האביב חוזר

מזג האוויר החורפי היום הוא המשך של מערכת שהגיע לאזור כבר בחמישי בערב, שגרמה למשקעים רבים ברחבי הארץ גם אתמול. ואולם, בשירות המטאורולוגי אומרים כי החורף הקצרצר שקפץ לבקר אותנו יעזוב כבר הערב.

מחר צפוי מזג האוויר להיות מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות, והרוחות תיחלשנה. עד שעות הצהריים עדיין ייתכנו גשמים קלים ויהיה קריר מהרגיל בעונה. ביום שני כבר יהיה נאה ותחול עלייה נוספת בטמפרטורות. ביום שלישי מזג האוויר ימשיך להיות נאה עד מעונן חלקית, אך מעט חם יותר עם טמפרטורות רגילות לעונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על מזג האוויר? הצטרפו לדף התחזית של חדשות 2 בפייסבוק