סופ"ש שרבי לפנינו: הוציאו את בגדי הים

הקיץ הולך ומתקרב בצעדי ענק. כמה ימים חמים במיוחד צפויים לפנינו ושיאם בערב ליל הסדר. לקראת ראשון-שני צפויות הטמפרטורות לחצות את ה-30 מעלות ברוב אזורי הארץ, אך למרבה המזל, בארוחת הסדר צפוי השרב להישבר קלות. וחדשות טובות לנופשים בחג : בחול המועד יהיה מזג אוויר לטיולים, אז יש להצטייד במקל ובתרמיל

אוכלים את ארוחת החג וחושבים על הבריכה (חדשות 2)

היכונו לסוף שבוע רותח במיוחד: בעוד עם ישראל ממשיך בהכנות האינטנסיביות לקראת ליל הסדר, הטמפרטורות ממשיכות לעלות בכל יום שעובר. סוף השבוע הקרוב צפוי להיות קייצי במיוחד, אז אולי כדאי להוציא את בגדי הים מהארון.

כבר הבוקר הורגש החמסין המתקרב, עם טמפרטורות של עד 27 מעלות בתל אביב, 30 בירושלים, 29 בחיפה ו-36 מעלות באילת שלא מביישות את עונת הרחצה. החום הכבד צפוי להימשך גם הלילה עם 14-16 מעלות באזור יישובי המרכז.

במקום מצות: עדיף לנסות ארטיקים (חדשות 2)
מחר יוסיף להיעשות שרבי בהרים ובפנים הארץ ויהיה חם מהרגיל לעונה. ההתחממות תימשך גם בראשון ובשני, כשבמרבית המקומות בארץ יחצו הטמפרטורות את ה-30 מעלות.

בשעות הצהריים יגיע השרב לקיצו אמנם ויחל להישבר בצירוף רוחות ערות, אך למרות זאת ימשיך להיות חם גם במהלך ליל הסדר עצמו, עם סיכוי לגשם קל בחלק מאזורי הארץ.

בחול המועד, לעומת זאת, צפויות הטמפרטורות לחזור לשפיות והן יהיו נמוכות מהרגיל לעונה. אז הכינו את המזגן לליל הסדר הקרוב, אבל אל תשכחו גם לקבוע כמה יעדים לטיול, כי חול המועד יהיה הרבה יותר נעים!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק