שירלי מרדר מתאוששת: "תמיד רציתי להיות מפורסמת"

בבית החולים בלינסון ממשיכה להתאושש שירלי מרדר, שנפגעה קשה בעקבות נטילת נורופן. רופאיה של שירלי מדווחים כי שיפור נוסף חל במצבה, אך מסבירים כי עדיין נשקפת סכנה לחייה. בסוף השבוע הוריה של שירלי סיפרו לה על הסכנה בה היתה נתונה ועל הסיקור הרחב שקיבלה

שיפור נוסף במצבה של שירלי מרדר, המאושפזת בבית החולים בלינסון בעקבות פגיעה קשה בכבד כתוצאה מנטילת נורופן. בסוף השבוע אף דיברה שירלי עם בני משפחתה והתלוצצה: "תמיד רציתי להיות מפורסמת".

רופאיה של שירלי בת ה-27 מרמת גן, סיפרו אמש כי מצבה התייצב ובבדיקות האחרונות שנעשו לה ניכר שיפור נוסף במצבה, כך מדווח "ישראל היום". עם זאת מסבירים הרופאים כי עדיין נשקפת סכנה לחייה.

בני משפחתה של שירלי, שנמצאים ליד מיטתה, סיפרו לה במהלך סוף השבוע על המצב הקשה בו היתה ועל הסיקור הנרחב שקיבלה בשבוע האחרון. שירלי, שכעת נמצאת בהכרה מלאה אמרה בתגובה לאביה: "אתה יודע, תמיד רציתי להיות מפורסמת".

אביה של שירלי מספר: "אנחנו מטפסים לאט לאט בסולם האופטימיות. אבל הדרך עוד ארוכה". לדבריו, המשפחה תוכל להירגע רק כשירלי תצא מכלל סכנה.

 לא הוטסה לצרפת ברגע האחרון

מרדר אושפזה במצב אנוש בבית החולים בלינסון, לאחר שגופה קרס בעקבות נטילת נורופן. ההערכות הן שהיא פיתחה אלרגיה למשכך הכאבים. "אחרי שבועיים היא פתאום התחילה להרגיש בחילות למשך כמה ימים", שיחזר אביה בריאיון לערוץ החדשות. "היא היתה צהובה לגמרי, הלכנו לרופא והוא מיד הפנה אותנו לתל השומר, ומשם הפנו אותנו לבלינסון", הוסיף.

בשבוע שעבר, רגעים לפני שהוטסה לצרפת להשתלת כבד, נמצא כבד לתרומה בארץ אך הרופאים בחרו לבסוף לא לנתחה כלל, בעקבות שיפור במצבה. כעת היא מקבלת טיפול תרופתי ומתאוששת בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק