השבוע הקשה של משפחת מרדר

אתמול בצהריים אלי מרדר, נכנס בשקט לחדרה של בתו, שירלי, במחלקה לטיפול נמרץ בביה"ח בילינסון בפ"ת, עמד מעל המיטה והסתכל עליה בדממה. קשה לתאר מה האיש הזה עבר השבוע. אתמול בצהריים, שירלי פקחה עיניים וסוף-סוף התחילה לדבר עם אבא

שירלי עשתה לפני כחודש פעולה שכולנו עושים ולא מקדישים לה יותר משניות של מחשבה: היא לקחה כדורים נגד כאבים. אחרי עקירת שן ובהמלצת רופא, היא נעזרה ב"נורופן" כל כמה שעות, ובמשך כארבעה ימים.

ביום השלישי היא כבר התחילה להיות צהובה ושתן צהוב. בשלב זה היא אושפזה בבית החולים עם טיפול אינטנסיבי, ומצבה הדרדר מיום ליום. מיום שלישי השבוע, אחרי שכבר כמעט הוטסה לפריז, הוחזרה לבית החולים, כמעט הושתל בה כבד. ואז הוחלט שלא. שירלי מאושפזת במחלקת טיפול נמרץ, והאופטימיות מאוד שבירה.

מה מקרב אותנו לסיפור?

ביום רביעי שירלי מתעוררת, ביום חמישי היא כבר אומרת משפטים שלמים - אבל הרופאים, פרופ' ופרופ' בן ארי נזהרים מאוד כי בכל רגע עדיין המצב עלול להשתנות. הערב מוגדר מצבה של שירלי סטטי.

כבר סיפרו לה שכולם עוקבים אחריה בדאגה, ורוצים לדעת מה שלומה. אישה צעירה עם תכניות לטייל בעולם, ניסתה בסך הכול להרגיש יותר טוב להתמודד עם כאב וכנראה שהפעולה הרגילה הזו שכולנו מכירים - היא שמקרבת אותנו לסיפור שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק