גשם בתחילת האביב: אולי האחרון השנה

גשמים מורגשים היום בדרום ובמרכז - ויתפשטו בהמשך גם צפונה. מזג האוויר החורפי ברחבי הארץ יימשך עד יום ראשון. במהלך סוף השבוע צפוי לרדת שלג בחרמון וייתכנו סופות רעמים וברקים. חשש משיטפונות באזורים הנמוכים

המדינה סוערת, ולא רק בשל המצב הביטחוני. אחרי מזג האוויר הנאה של הימים האחרונים ולמרות שהאביב כבר החל באופן רשמי, התעוררו אזרחי ישראל לאווירה חורפית עם שמיים מעוננים וגשמים מקומיים שיורדים בדרום הארץ ובמרכז. הם ירדו לסירוגין, ובמהלך היום יתפשטו הממטרים גם לצפון.

חדשות 2 באינטרנט מביאים לכם את מכ"ם העננים הארצי - בעזרתו ניתן לראות באילו אזורים יורד גשם בשעה זו.

בשעות הלילה וגם מחר תתחזק מערכת הגשם, שאליה עשויים להתלוות גם סופות רעמים וברקים. בחרמון ירד שלג. כל זה יימשך עד לשעות הצהריים של יום שישי, כשהגשם ייפסק בהדרגה.

מי שצריכים לגלות זהירות הם התושבים או המבקרים באזורים הנמוכים: בקעת הירדן, מדבר יהודה ועוד - שם יש חשש מפני שיטפונות. למרות שקשה יהיה לחוש בהבדל, תהיה מערכת הגשם של מחר אביבית באופייה. בשבת וביום ראשון יעלו הטמפרטורות בהדרגה, אך עדיין יהיה קריר יחסית. למרות שעדיין קיים סיכוי לגשם גם בחודש הבא, נראה כי המערכת החורפית הנוכחית תהיה אחת האחרונות שנראה השנה.

איך החורף שלכם נראה? גולשי חדשות 2 מוזמנים להמשיך ולשלוח אלינו תמונות או קטעי וידאו של הגשם והסערה. שלחו למערכת חדשות 2 דרך המייל האדום, דרך הפייסבוק של תחזית חדשות 2 שלנו או שלחו למס' 2222 מכל טלפון נייד. התמונות והסרטונים הטובים עשויים להגיע גם למהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק