בת 35 אושפזה בעקבות הקאות ומתה בביה"ח

צעירה מפרדס חנה-כרכור אושפזה לפני יומיים בבית החולים הלל בחדרה לאחר שהתעלפה - וכעבור יומיים הידרדר מצבה והיא מתה. מבית החולים נמסר כי במהלך היומיים בוצעו באישה מספר הליכים רפואיים, אך אלו לא הצליחו לייצב את מצבה, עד שלבסוף נפטרה. הודעה על המקרה הועברה למשרד הבריאות

מתה כעבור יומיים בבית חולים. אילוסטרציה (חדשות 2)

אישה כבת 35 מפרדס חנה-כרכור מתה היום בבית החולים הלל יפה בחדרה, ככל הנראה לאחר שלקתה בזיהום חיידקי-גניקולוגי. מבית החולים נמסר כי האישה אושפזה לפני יומיים, לאחר שהתלוננה על כאבי בטן, שלשולים, הקאות וחולשה ואף התעלפה בביתה.

עם קבלתה של האישה לבית החולים ביצעו בה הרופאים מספר בדיקות, כשבסופן אובחן שהיא סובלת מבעיה גסטרואנטרולוגית והיא קיבלה טיפול באנטיביוטיקה כיד להתמודד עם הזיהום.

אתמול, לאחר שמצבה של האישה הוסיף להיות קשה, גילו הרופאים נוזל בחלל הבטן שלה. בעקבות הגילוי המדאיג, החליט הצוות הרפואי להעביר את האישה לטיפול כירורגי, במסגרתו היא הועברה לחדר ניתוח לצורך ביצוע ניקוז הנוזל.

לאחר הניתוח הועברה האישה למחלקת טיפול נמרץ, שם הייתה אמורה להתחיל בהליך התאוששות, כשהיא מונשמת ומורדמת. עם זאת, למרות הניתוח, חלה במהלך הלילה הידרדרות קשה במצבה של האישה והיא הועברה ליחידה לטיפול נמרץ כללי.

מבית החולים נמסר בנוסף כי הודעה בנושא המקרה הועברה למשרד הבריאות וכי הצוות הרפואי משתתף בצערה של המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק