שוב גשום: הצפות בתל אביב

הגשם שליווה אותנו בתחילת השבוע חוזר לאחר הפוגה קצרה וירטיב לנו את סוף השבוע. הגשמים שהחלו בשעות הצהריים באזור מישור החוף כבר גרמו להצפות בת"א. ומה בשבת? עדיין קר, אבל עם פחות גשם

אחרי הפוגה קלה של יממה - הגשם חוזר: בשעות הצהריים החלו לרדת גשמים באזור מישור החוף, אך הם צפויים להיחלש בשעות הערב. גשמים רצופים וכבדים מורגשים בעיקר באזור מישור החוף, שם התקבלו דיווחים על הצפות - שתועדו על ידי גולשי חדשות 2.

הגשמים יתרכזו בעיקר באזורים הנמוכים בסביבת תל אביב וחיפה, ועד שעות הערב אנו צפויים לראות עשרות מילימטרים של גשם שילוו בסופות רעמים ובברד. מי שנמצא בחוץ יכול להרגיש את הירידה החד בטמפרטורות: תוך זמן קצר הטמפרטורות צנחו ב-2-5 מעלות.

הגשמים ייחלשו החל משעות הערב, אך ימשכו גם מחר באופן מקומי בעיקר במרכז הארץ ובצפון הנגב. אם קיוויתם לחזות בשיטפונות, ייתכן ויהיה לכם מזל: זרימות הנחלים צפויות להתגבר בעקבות הגשמים הרבים וייתכנו זרימות חזקות ואף שיטפונות בנחלי הדרום.

ומה צפוי בשבת? במהלך השבת תחול הפוגה קלה בגשם, אבל הטמפרטורות יישארו נמוכות ויהיה קריר. ייתכנו אמנם טפטופים קלים, אבל הגשם המשמעותי ישוב אלינו רק לקראת אמצע השבוע הבא.

רוצים לקבל עדכוני מזג אוויר? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

איך החורף שלכם נראה? גולשי חדשות 2 מוזמנים להמשיך ולשלוח אלינו תמונות או קטעי וידאו של הגשם והסערה. שלחו למערכת חדשות 2 דרך המייל האדום, דרך הפייסבוק של תחזית חדשות 2 שלנו או שלחו למס' 2222 מכל טלפון נייד. התמונות והסרטונים הטובים עשויים להגיע גם למהדורה המרכזית של חדשות 2.