הכירו: טיפול שיהפוך אתכם לגבוהים

אנחנו יכולים לשנות את צבע השיער שלנו, את גוון העיניים, להגדיל איברים ועכשיו גם - להפוך לגבוהים יותר. בפעם הראשונה בישראל נעשה שימוש בטכנולוגיה שמאריכה את הרגליים – מילימטר אחד ביום

פרופסור ריינר באומגרט מגרמניה, המומחה מספר אחת לטכנולוגיה רפואית חדשנית של הארכת רגליים, הגיע השבוע לביקור בישראל. תאמינו או לא - הרופא הגרמני הזה יכול לגרום לרגליים שלכם להיות ארוכות יותר.

"לפי השיטה החדשה ביותר הכול נעשה בתוך הרגל, בתוך העצם", מסביר פרופסור באומגרט. בשנים האחרונות הוא מסתובב ברחבי העולם ומלמד רופאים לבצע את הטיפול בו הוא מתמחה.

במהלך הניתוח שבוצע השבוע בבית החולים איכילוב, הרופאים מחדירים לתוך עצם הירך או השוק מסמר ארוך, עם מנוע בתוכו, שמופעל באמצעות משדר חיצוני. הפעלת המסמר גורמת לו להתארך במילימטר אחד מידי יום והעצם מתארכת איתו.

עלות הניתוח: מאה וחמישים אלף יורו

הניתוח שמתבצע לרוב מסיבות רפואיות, מתבצע לעיתים גם מסיבות קוסמטיות, מסביר הפרופסור, אבל מוסיף כי הוא יקר מאוד: "מדובר במאה וחמישים אלף יורו". בגרמניה כבר עושים את הניתוח הזה לכל מי שרוצה ומוכן לשלם ולסבול מתקופת החלמה שיכולה להגיע עד לשנתיים.

אך הרופא ממליץ לכל מי שלא סובל מבעיות רפואיות ובעל רגליים בריאות לא לעבור את הניתוח, ואף מסביר כי לדעתו יש להימנע מניתוחים למטרות קוסמטיות כי כל ניתוח כרוך בסיכונים כלשהם.

אז אם גם אתם רוצים עוד כמה סנטימטרים, כנראה שהיום אפשר להשיג אותם רק בגרמניה. אבל אם תחכו חמש שנים תוכלו לעבור אותו גם בארץ, הישראלים נחשבים לעם נמוך, מה שכנראה יהפוך אותו למבוקש מאוד. 

רוצים לקבל עדכונים שוטפים על מזג האוויר? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק