הסרטן הכריע את דיאנה הקטנה

סוף עצוב למבאק של דיאנה מירצין: לאחר שנים של מאבק ממושך במחלת הסרטן, דיאנה מירצין בת ה-10 נכנעה למחלה. למרות התמיכה הגדולה שקיבלה מבני משפחתה, מחבריה, ומאמנים שהתגייסו כדי להשיג את הסכום הדרוש לטיפלים להם נזקקה, המחלה הכריעה את גופה ואתמול נקבע מותה

שנה בדיוק לאחר שחבריה לבית-הספר "גורדון" בגבעתיים, התגייסו למענה ואספו אלפי שקלים, כדי שתוכל לצאת לטיפול ניסיוני במחלת הסרטן, הלכה אתמול לעולמה דיאנה מירצין בת העשר.

את סיפורם של דיאנה והחברים האמיצים שלה הבאנו לפני חודשים אחדים בתוכניתנו "חדשות סוף השבוע", אך למרבה הצער למאבק הזה יש סוף עצוב שהסתיים היום בבית העלמין בפרידה עצובה.

שבוע אחרי שהחלה שנת הלימודים בשנה שעברה התגלה הגידול בראשה של דיאנה, גידול אלים במיוחד ששום טיפול לא הצליח לעצור אותו. בדיקת ה-MRI שעברה דיאנה הקטנה העלתה כי הגידול נמצא במקום בו לא ניתן לנתח. בתוך שלושה חודשים החמיר מצבה של דיאנה מאוד, הטיפולים הרבים שנעשו לה פשוט לא עזרו.

בני משפחתה וחבריה ארגנו יריד תרומה בניסיון להצילה

אביה לא הרפה מהניסיון למצוא דרך לרפא את בתו הקטנה: הוא גילה כי קיים טיפול נסיוני בתרופות, כאן בארץ. סיכוי קטן, כנראה יחיד להחלמה, אך מחירו של הטיפול הזה גבוה מאוד: בין 200 ל-250 אלף דולרים.

הידיעה שאפשר לעשות כדי לנסות ולהציל את דיאנה, עברה בתוך ימים בין המכרים, ומהר מאוד התגבשה ההחלטה: מארגנים יריד התרמה לדיאנה הקטנה. לא היה תלמיד או הורה בבית הספר שלא לקח במשימה המקודשת שבסופו נאספו הכספים ונתרמו למשפחתה של דיאנה. למרבה הצער, הטיפול לא עזר וגופה של דיאנה נכנע למחלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק