משרד הבריאות בודק: 2 תינוקות וילדה מתו תוך יממה

בתוך 24 שעות מתו תינוק בן 4 חודשים ותינוקת בת 3 חודשים בביה"ח אסף הרופא. ילדה נוספת בת 6 שהגיעה למיון בביה"ח עם חום מתה גם היא. במשרד הבריאות החליטו לחקור האם יש קשר בין מקרי המוות שאירעו ביום אחד

משרד הבריאות בודק. אילוסטרציה (חדשות 2)

משרד הבריאות בודק קשר בין שלושה מקרי מוות ביממה האחרונה בבית החולים אסף הרופא: שני מקרי מוות של תינוקות וכן מוות של ילדה נוספת.

ביממה האחרונה הגיעו לבית החולים אסף הרופא בצריפין, שני התינוקות והילדה, שהטיפול בהם הסתיים במוות. במשרד הבריאות ציינו כי ייתכן שמדובר במקריות ללא קשר בין אירועי המוות, אך כל הנתונים נשלחו לבדיקות מעבדה.

בדיקת האירועים מתנהלת בימים אלו

במקרה הראשון הגיע לבית החולים פעוט בן ארבעה חודשים שמת בביתו מסיבה לא ברורה. במקרה אחר הגיעה תינוקת בת שלושה חודשים עם חום, שלשולים, הקאות ושיעול, לאחר שעברה החייאה בקופת חולים. ניסיונות החייאה נוספים בוצעו לה בחדר טיפול נמרץ, אך התינוקת נפטרה בבית החולים.

במקרה השלישי נפטרה ילדה בת שש בחדר המיון בבית החולים, לאחר שהגיעה מעולפת. בניתוח שבוצע לאחר המוות, לא נמצאה סיבה נראית לעין לגרימת המוות.

שלושת המקרים נבדקים בימים אלו, גם במעבדות של בית החולים. במשרד הבריאות הודיעו הערב כי תשובות הבדיקות צפויות בימים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק