הכינו את המטריות: חורף בסופ"ש

אחרי האביב שחוזר לבקר כאן עד יום רביעי, בסוף השבוע הבא יגיע החורף - ובגדול. עד יום רביעי ימשיכו הטמפרטורות החמימות, אבל החל מיום חמישי, רוחות וגשמים צפויים בצפון ובמרכז, שיישארו איתנו לפחות עד סוף השבוע

למרות מגמת ההתחממות שליוותה אותנו השבוע ושתמשיך גם בשבוע הקרוב, לקראת סוף השבוע הבא צפוי לחזור אלינו החורף. בימים הקרובים אולי יהיה קשה לכם להאמין שמזג האוויר האביבי יתחלף לחורף, אבל זה יקרה מיום חמישי, אז גשמים צפויים לרדת בצפון, בדרום ובמרכז. התחזית מראה שהמערכת החורפית תישאר איתנו עד לסוף השבוע.

התאריך הרשמי להתחלת החורף היה באמצע השבוע, ב-21 בדצמבר. ה"חורף" התחיל דווקא עם מגמת התחממות, שתימשך עד יום רביעי הקרוב. טמפרטורות גבוהות, יובש, ורוחות מזרחיות חזקות יאפיינו את החצי הראשון של השבוע.

לקראת סוף השבוע, הולך לפקוד אותנו חורף של ממש. מחר יהיה נעים במהלך היום, ובשעות הערב צפויה התקררות. מזג האוויר החמים יימשך עד יום שלישי, אבל ברביעי נתחיל להרגיש ירידה בטמפרטורות ויש סיכוי לגשם בעיקר בדרום הארץ. ביום חמישי כבר נרגיש את החורף חוזר, עם ירידה ניכרת בטמפרטורות, וגשם שיתחיל בצפון הארץ ויתפשט למרכז. הגשם יישאר איתנו לפחות עד יום שבת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק