מקרה נוסף של שפעת החזירים: בן 36 מהצפון במצב קשה

ביומיים האחרונים מאושפז בביה"ח רמב"ם בחיפה תושב הצפון (36) שסבל מהתקף אסתמה חמור, אך אובחן עם שפעת החזירים. בביה"ח אישרו את הפרטים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. בעקבות האבחון, הועבר החולה למחלקה לטיפול נמרץ כשהוא מורדם ומונשם. מצבו מוגדר כעת קשה, אך יציב

עוד מקרה של שפעת החזירים: גבר בן 36 מהצפון, שאושפז לפני יומיים בבית החולים רמב"ם עקב התקף קשה של אסתמה, אובחן כסובל משפעת החזירים והוא הועבר היום לטיפול נמרץ במצב קשה כשהוא מונשם ומורדם. ברמב"ם אישרו את הפרטים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

בתחילה פנה הצעיר לקבלת טיפול בבית החולים בעקבות התקף האסתמה החמור ממנו סבל, אך במהלך הבדיקות שנערכו לו בבית החולים נמצאו בגופו גם נגיפים של שפעת החזירים. לעת עתה, לא ניתן להעריך אם התקף האסתמה נגרם כתוצאה מהשפעת ומצבו מוגדר קשה, אך יציב.

אתמול: מגפת שפעת החזירים בבה"ד 1

אמש קיבלו 35 צוערים מבית הספר לקצינים של צה"ל בדרום טיפול מונע נגד שפעת החזירים, לאחר שאובחנו כלוקים במחלה בקרב הצוערים, שהיו בפעילות חברתית בירושלים, אובחנו תסמינים של השפעת והם הועברו לבדיקות בבית החולים הדסה עין כרם.

דגימות דם שנערכו לשמונה מהם העלו כי הם לקו בשפעת החזירים. מכך הסיק הצוות הרפואי כי כל הצוערים, שסבלו מתסמינים דומים, לקו באותה השפעת. אחרי שקיבלו טיפול מונע - הוחזרו כולם לבה"ד 1.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק