פ"ת: תינוק לא התעורר מהשינה - ומת

הגננות בפעוטון בפתח תקווה השכיבו היום כמדי יום את התינוקות לשנת הצהריים, אולם אחד התינוקות, בן 5 חודשים, לא התעורר משנתו ולא גילה סימני חיים. הגננות המבוהלות הזעיקו את מד"א, שפינה את הפעוט תוך ביצוע פעולות החייאה לביה"ח שניידר - שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. הרקע לאירוע לא ברור בשלב זה

התינוק פונה במצב קשה. צילום ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה בפתח תקווה: תינוק בן 5 חודשים לא התעורר משנת הצהריים בפעוטון. צוות מד"א פינה אותו ללא הכרה לבית החולים "שניידר" - אולם שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

האירוע התרחש היום בפעוטון ברח' זכרון יעקב בפ"ת. כמדי יום, הגננות השכיבו את הפעוט, בן 5 חודשים, לשנת הצהריים. אולם כשניסו הגננות להעירו, התינוק לא הגיב כלל ולא הראה שום סימני חיים.

צוות מד"א-ירקון שהוזעק למקום הבין מיד כי מצבו של התינוק חמור, ופינה אותו לבית החולים לילדים "שניידר", תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, אלא ששם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

מקרה של מוות בעריסה?

פרמדיק מרחב ירקון שהוזעק לטיפול בפעוט, בני טבק, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הגענו למקום, ראינו את הפעוט ללא נשימה, התחלנו לבצע פעולות החייאה נמרצות על התינוק, הכוללות החדרת אינקובציה וניסינו להנשימו".

הפרמדיק הוסיף: "לאחר זמן קצר הצלחנו לגרום להתעוררות מסוימת אצל התינוק והבהלנו אותו במהירות לבית החולים שניידר, שנמצא לא רחוק מהמקום".

בשלב זה לא ברור מה הרקע להידרדרות הפתאומית במצבו של התינוק, ולאור גילו הצעיר - ייתכן שמדובר במקרה טרגי של מוות בעריסה. במשטרה מדגישים כי אין חשד לפלילים.